Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
04.06.2020, 12:12

Карантин можуть посилити, якщо українці не захищатимуться від коронавірусу

В Україні зафіксували 588 нових випадків захворювання на коронавірус. Це новий антирекорд, який пов’язаний із тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендаціями МОЗ. Якщо ситуація буде погіршуватися, Міністерство рекомендуватиме посилення карантину.
Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

“Сьогодні в нас рекорд за кількістю людей, які одужали – це 602 особи, але з іншого боку – антирекорд, оскільки маємо 588 нових випадків COVID-19. Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує протиепідемічні заходи. Це користування засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками, дотримання соціальної дистанції, тощо. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можемо отримати зростання кількості захворівших і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів”, - підкреслив Максим Степанов.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Дізнайтеся, чи забезпечені медики Рівного засобами захисту? Рівненщина не відповідає критеріям послаблення карантину, - МОЗ.
Коментарі: