Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.06.2020, 14:43

Рівненщина: приїхав на канікули й пішов танцювати на могилах (+ВІДЕО)

Вчора, дев’ятого червня, голова Бронниківської сільської ради Рівненського району звернувся до поліції із заявою, у якій просить притягнути до відповідальності невідомих осіб, які танцювали на могилах місцевого цвинтаря. На підтвердження своїх слів надав відео.
Незважаючи на те, що хлопці були у капюшонах та масках, ювенальні поліцейські Рівненського районного відділення оперативно встановили порушників. Ними виявилися двоє неповнолітніх жителів села Бронники — 17-ти та 16-ти років. Фільмував «розваги» 15-річний житель Карпилівки, який приїхав на канікули до бабусі.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 297 Кримінального кодексу України.«Із трьома учасниками зйомки поліцейські провели профілактичну бесіду, правопорушники шкодують про вчинене, — зазначила старший інспектор ювенальної превенції Рівненського районного відділення поліції Наталія Давидюк. — Відносно батьків складені адміністративні протоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зібрані матеріали скеровані на розгляд суду».

Сім’ї хлопців за місцем проживання, а також самі учні у навчальних закладах характеризуються позитивно. Пояснюють, що аби прославитися, хотіли відтворити закордонну зйомку, яку знайшли на просторах інтернету.

За повідомленням з відділу комунікації поліції Рівненської області.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net