Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.06.2020, 17:51

Волинянка вирощує печериці просто у квартирі – тонкощі домашньої міні-ферми

Волинянка влаштувала у квартирі міні-ферму з вирощування грибів
Наталія Кивлюк із Волині влаштувала у квартирі міні-ферму з вирощування грибів. Урожайність шампіньйонів за місяць — до 10 кілограмів з одного квадратного метра. Про це йдеться на slovopravdy.com.ua. За її словами, догляд за печерицями зовсім нескладний. Після збору врожаю через 1,5-2 тижні гриби з’являються знову. Оскільки на балконі було холодно, Наталія помістила грибницю (коробку з компостом, засіяним міцелієм) у комірчину.

Наталія Кивлюк запевняє, що за смаковими якостями печериці, вирощені у домашніх умовах, не поступаються магазинним, а навіть їх перевершують. "Можна бути упевненим, що в таких грибах точно нема ніякої хімії та й самому можна регулювати рівень їхньої зволоженості. Якщо покупні печериці виділяють багато води під час термічної обробки, то домашні, котрі перед зрізанням не поливають водою, більш сухі та мають неперевершений грибний аромат", — каже вона.

Відтак якщо для мешканців багатоповерхівок грибниця на балконі чи у коморі може стати у нагоді для власного споживання, то власники приватних будинків цілком можуть вирощувати у більших обсягах на продаж, організувавши власну міні-ферму. Окрім печериць, в домашніх умовах можна вирощувати і гливи та інші гриби.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net