Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.06.2020, 08:40

Яким буде новий навчальний рік для українських школярів – все, що треба знати батькам

Уряду доведеться переглянути плани на новий навчальний рік
До 1 вересня можна не готуватися, процес навчання знову буде дистанційним, його організовують за новими правилами, прописаним Кабміном.

Всіх без винятку батьків і школярів в Україні цікавить одне питання: чи повернуть колишню систему освіти в країні? Судячи з інформації, що виходить від Кабінету міністрів України, ні, не повернуть. Перший дзвінок на 1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки і перерви, випускні та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Епідемія коронавірусу внесла свої глобальні корективи в організацію життя школярів і студентів, передає today.ua.

Так, нова програма, складена Кабінетом міністрів України містить пункти про організацію дистанційного навчання в навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО в онлайн форматі. На сьогодні більшість експертів упевнені, що 1 вересня українські школярі не підуть до школи, а залишаться вдома. Навчання в новому навчальному році швидше за все, як і минулого, буде здійснюватися дистанційно. Учням доведеться освоювати програмний матеріал самостійно.За словами виконуючої обов’язки міністра освіти і науки України Любомири Мандзій, в українських школах з кожним днем будуть все більше впроваджуватися технології дистанційного навчання. В кінцевому підсумку Україна повністю перейде на новий формат навчання. Відповідні рекомендації українські школи і коледжі отримають вже до кінця червня 2020. За ним адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року.

Любомира Мандзій пояснила, що тепер навчання школярів буде мати коригуючий характер і ґрунтуватися на виключно індивідуальному підході до кожної дитини. Навіть якщо до початку навчального року епідемія коронавірусу в Україні буде переможена, то освітня система все одно буде активно впроваджувати принципи дистанційного навчання.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net