Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
22.06.2020, 11:15

Зеленський скасував обов'язкові іспити для школярів

Випускники шкіл звільнені від атестації у зв'язку з коронавірусом
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який скасовує обов'язкову державну підсумкову атестацію у цьому році. Випускники шкіл звільнені від атестації у зв'язку з коронавірусом. Про це в. о. міністерки освіти та науки Любомира Мандзій повідомила РБК-Україна.

"Закон підписано президентом", — розповіла вона журналістам. Тим часом на сайті парламенту проект закону досі позначено як "направлений на підпис президентові".

Нагадаємо, 16 червня глава МОЗ заявив, що остаточне рішення щодо проведення ЗНО ухвалять наприкінці тижня. У понеділок, 15 червня, мало відбутися пробне ЗНО з української мови та літератури. Виявилося, що далеко не всі діти можуть скласти онлайн-ЗНО з української мови – у Києві і Харкові лежав сайт ЦОЯО. Пробне ЗНО з інших предметів планується на 17 червня. Основна сесія ЗНО в Україні мала б бути проведена з 25 червня до 17 липня 2020 року.

Зазначимо, що Міністерство освіти та науки 15 червня зробило заяву про готовність до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до епідеміологічної ситуації і рекомендацій головного державного санітарного лікаря України. Скасування ж ЗНО є неприпустимим, - заявили в міністерстві.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net