Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.07.2020, 16:00

Найкращий алкогольний напій у спекотні дні

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) опублікувала нові дані, а Центр громадського здоров'я України пояснив, яка безпечна доза спиртного влітку.
Науковці наголошують: безпечної дози алкоголю не існує! Вживання спиртного шкідливе для серцево-судинної системи, спричиняє гіпертонію, збільшує ризики інсультів. Крім того, з алкоголем пов’язують вісім різних видів раку та інші серйозні захворювання: цироз печінки, гепатит, панкреатит. Як і тютюн, алкоголь спричиняє залежність, інформує Центр громадського здоров’я України.

За даними World Health Organization (WHO,ВООЗ), щороку 3 мільйони людей у світі помирають від зловживання спиртним, а 13,5% усіх летальних випадків серед 20-39 річних пов’язано з алкоголем.

Спека підвищує ризики для здоров’я від уживання алкогольних напоїв.

Зневоднення

У спеку ми втрачаємо воду, і алкоголь це посилює — діє, як діуретик, тобто змушує нирки виводити воду, а не утримувати її.

Стає ще спекотніше

Через алкоголь мозок гірше оцінює внутрішню температуру тіла. Тому людині здається, що спиртне зігріває. Судини шкіри розширюються. Але повітря теж гаряче, і бажане охолодження не настає.

Ризик серцевого нападу тимчасово зростає після прийому спиртного

У спеку із потом виводяться цінні для роботи серця електроліти: калій, натрій. Серцю важко працювати за таких умов. Від спеки та розширення судин тиск може значно впасти і навіть спричинити запаморочення. Людям із хворим серцем категорично не можна пити в спекотну погоду!

Алкоголь та активний відпочинок несумісні

Через високу температуру ми швидше п’яніємо: реакція уповільнюється, погіршуються координація рухів, увага, здатність адекватно оцінювати власні можливості й ситуацію навколо. Відтак можна завдати шкоди не тільки собі, а й іншим.Найкращий алкогольний напій у спекотні дні — це ВІДСУТНІСТЬ АЛКОГОЛЮ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як залишатися свіжими та бадьорими у спекотні дні літа (ПОРАДИ)

Чи можна в літню спеку носити мокру від поту маску (ПОРАДИ)

Є на кожній кухні – ці продукти врятують ваш організм у спеку


Коментарі: