Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.07.2020, 17:30

Мають початися зйомки за книжкою Кузьми Скрябіна

Знімальна група зустрілася з мером міста Львова, яке має стати однією із локацій фільму.
Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін», яка починає зйомки кіно вже цього літа.

«Якщо від міста щось потрібно, то ви можете максимально розраховувати на наше сприяння. Нам вигідно, щоб у Львові творилися фільми, щоб це якимось чином давало місту промоцію. Це особливо потрібно в сьогоднішньому часі», — наголосив Андрій Садовий.


фото: Роман Балук
фото: Роман Балук


«Зараз у Львові є нові цікаві локації, які ще не заявлені в фільмах. Ми будемо тут навіть змінами берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспільноти раніше незвідані локації», — розповів кінооператор Дмитро Недря.

Ще у листопаді минулого року почалося виробництво фільму «Я, „Побєда“ і Берлін» за книгою Кузьми Скрябіна.

Державна підтримка стрічки складає 27 млн грн — 75% загальної вартості виробництва фільму.

До зйомок знімальна група приступила у липні 2020 року. Фільм зніматимуть у місті Львові та Львівській області.

Кінопроект комедії «Я, „Побєда“ і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним із переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою «Побєда». Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

Про це повідомляє Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/280053-mer-lvova-pro-zjomki-filmu-za-romanom-kuzmi-skryabina-nam-vigidno-shchob-u-lvovi-tvorilisya-filmi

Нагадаємо, фільм, у якому режисерка - рівнянка, завойовує симпатії польських глядачів. "Кінопотяг" з України їде на Великобританщину. Тиждень швейцарського кіно відбувся онлайн :) У Львові відкриється перший автокіноеатр
Коментарі: