Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.07.2020, 10:00

На Рівненщині понад шість тисяч людей складали ЗНО з історії України

Друге за кількістю учасників ЗНО - тестування з історії України відбулося 9 липня, зібравши 6 214 мешканців Рівненщини.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло у містах Рівне, Дубно, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Сарни та селищах Володимирець, Зарічне, Млинів, Рокитне. У 42 пунктах працювало майже дві тисячі осіб, серед яких уповноважені особи УЦОЯО, керівники пунктів та їхні помічники, інструктори, чергові та медики. За правопорядком слідкували працівники поліції.

В Україні хочуть запустити електронні лікарняні

На виконання 60 тестових завдань у розпорядження учасників було 150 хвилин. Максимальна кількість балів за всі правильно виконані завдання - 94. Результати з’являться на інформаційних сторінках учасників до 25 липня.

ЗНО відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог. Учасники та персонал тестування були забезпечені засобами індивідуального захисту та дотримувалися правил соціального дистанціювання. Пункти ЗНО провітрили та продезінфікували.

Мешканці Рівненщини взяли участь в основній сесії ЗНО з математики, української мови і літератури, фізики, німецької, французької, англійської мов та історії України, попереду тестування з біології, географії та хімії.
Коментарі: