Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
11.07.2020, 10:14

Чи вистачить для мешканців Рівненщини сироватки від укусів гадюк?

Фото ілюстративне

Гуляючи лісом, слід бути обережними, адже можна зустрітися з небезпечними плазунами. Проти укусів гадюки вводять спеціальну сироватку.
Рівненщина, як запевняють чиновники, цим препаратом забезпечена:

«Це сезонне явище. Ми всі повинні бути обережні, перебуваючи в лісах, на прогулянці та відпочинку, хоча на період епідемії слід чітко контролювати процес перебування на природі, себе обмежувати. Ми інформуємо населення про загрозу укусів гадюк. Станом на сьогоднішній ранок, у цьому сезоні, є два випадки підтверджених укусів. Пацієнти звернулися до лікувально-профілактичних закладів, це дорослі. На щастя, показів для введення сироватки не було. Пацієнти одужали, клінічних проявів захворювання немає. В нас в області є достатньо препаратів для попередження розвитку ускладнень від укусів гадюк. Питання ми контролюємо. Проте, хочу наголосити, що слід дотримуватися правил безпеки під час перебування на природі», - говорить начальник управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Нагадаємо, в лісі не лише ягоди: На Рівненщині дитину вкусила гадюка. "Ніхто не спить": рівнянин знайшов гадюку в лісі. В Рівному знайшли мертву змію біля житлового будинку.
Коментарі: