Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
27.07.2020, 13:55

Приймають твори на премію імені В'ячеслава Чорновола

Держкомтелерадіо продовжує прийом публіцистичних творів на здобуття премії. Переможців очікує щедра грошова винагорода.
Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття Премії до 10 серпня 2020 року подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора;
примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

Також клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word) та електронну версію твору потрібно надіслати на електронну адресу: iv@comin.gov.ua.

Детальніше з Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії» за посиланням

http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=88994.

Телефони для довідок: (044) 279–35-56, (044) 278-86-96.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Дізнайтеся, чи відкриють цього року дитячі оздоровчі табори?
Коментарі: