Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
09.10.2020, 12:12

В Україні продовжують створити школу онлайн

В нашій країні долучаться до платформи, де накопичені знання й якою давно користуються по всьому світу.
Спільно з Міністерством цифрової трансформації України та міжнародними партнерами створюється проект «Всеукраїнська школа онлайн».

За попередніми робочими домовленостями підтримка та технічний супровід цієї онлайн-платформи забезпечуватиметься структурою, підпорядкованою Міністерству цифрової трансформації України, змістовне наповнення – Міністерством освіти і науки України.

Платформа створена на базі OpenEdX. На ній сьогодні успішно працюють такі освітні ресурси, як Прометеус, EdEra. Отже, інтерфейс і функціонал є знайомим для багатьох вчителів і учнів. Багато країн використовують OpenEdX як свої власні освітні національні платформи (Іспанія, Ізраїль, Польща, Саудівська Аравія та інші).

На цій платформі будуть зібрані відеоконтент, тестові завдання, матеріали для вчителів, курси для підвищення кваліфікації вчителів. Вже є демо-версія відповідної платформи, яка готова до наповнення контентом. Наразі триває організація закупівель контенту (необхідні нормативно-правові акти щодо проведення закупівель перебувають на погодженні в центральних органах виконавчої влади).

Також МОН веде перемовини з міжнародними партнерами щодо підтримки проекту «Всеукраїнська школа онлайн» та залучення до нього всіх зацікавлених.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Нагадаємо, "Укрпошта" отримає 30 млн євро кредиту. У відомому університеті на Рівненщині викладають онлайн.
Коментарі: