Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
21.11.2020, 13:15

Плюс три врятовані життя: у Львові три людини отримали свій шанс

Цієї ночі у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пересаджено серце і дві нирки! Три людини отримали свій шанс!
Не за кордоном, а в Україні.
Про це повідомив головний лікар лікарні Олег Самчук.

Донором став молодий чоловік, 28 років. Інсульт. Лікарі тиждень боролися за нього, але, на жаль, його мозок помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство. Це були мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина. Вона першою без зайвих розмов погодилася підписати документи.

Серце отримав 36-річний житель Костянтинівки. Тато двох дітей. Власне серце у нього було збільшене в чотири рази! Це наслідок перенесеного у дитинстві грипу з ускладненням.
Операція тривала від опівночі до сьомої ранку. Зараз пацієнт знаходиться у відділенні інтенсивної терапії.

Одну з нирок отримав 51-річний львів'янин, який десять років мав хронічну хворобу нирок і останні два був на діалізі, іншу - киянин. 2012 року йому уже пересаджували нирку в Білорусі, але вона втратила свої функції і від березня він був на замісній нирковій терапії. Обидві операції минули добре, нирки працюють.

"Дякую колективу за хорошу роботу!
Також дякую Борис Тодуров Официальная страница за співпрацю. Для того, щоб ця трансплантація відбулася, він з Маріуполя добирався до Львова гелікоптером і літаком.

Та особлива і найбільша подяка - родині донора. Ми глибоко співчуваємо вашій втраті і сподіваємося, що розуміння того, що три людини продовжать жити завдяки вашому непростому рішенню, хоча б трішки применшить біль. Світла пам'ять донору. Міцного здоров'я реципієнтам!"
- прокоментував Олег Самчук на своїй сторінці у Фейсбук.