Ми у Facebook Ми у Youtube

Журавель Юрій Григорович

Музикант, лідер гурту “OT VINTA”, художник, громадський діяч
Дата та місце народження: 6 травня 1972 року в м. Овруч Житомирської області.

Сімейний стан: одружений. Має доньку Катерину.

Освіта: вища, закінчив факультет педагогіки та методики початкового навчання Рівненського державного педагогічного інституту за спеціальністю “основи дизайну та образотворче мистецтво ”.

Трудова та творча діяльність:

Юрій Журавель автор слів та музики альбомів гурту “Дригтиндимба”, “Дарма я наївся цибулі”, “Попереду”, «Потом і кров’ю».

Крім того Юрій – активний громадський діяч та ініціатор загальноміських акцій. За його ідеєю у місті відбувається кінофестиваль "Двері", флеш-моб "ЧЖ", "Велодень".

У 2012 році Журавель створив громадську організацію "Діти підземелля", яка ініціювала у міста багато проектів. Зокрема встановлення в місті велопарковок.

Відомий Юрій Журавель як художник та аніматор. Мультиплікаційні кліпи Юрія Журавля: «Не мала баба клопоту – купила порося», «Опля – картопля!» та анімований ремікс «Дарма я наївся цибулі» неодноразово займали призові місця у хіт-парадах провідних музичних каналів України, Росії та Литви. Юрій Журавель – винахідник та засновник музичного стилю “украбілі”. Піонер української флеш-кліп анімації. Переможець багатьох рок-фестивалів України, Росії, Польщі та Литви.

Саме малюнки Журавля ілюстрували книгу "Мазепа. Крок до правди" та роман Братів Капранових "Щоденник моєї секретарки".

Юрій Журавель — винахідник та засновник музичного напрямку «украбілі».
Переглядів: 776
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів