Ми у Facebook Ми у Youtube

Маняк Наталія Володимирівна

Головний лікар Рівненського обласного шкірно-венерологічний диспансеру
Народилася: 29 березня 1962 року в м. Костопіль Рівненської області.

Освіта вища:
1985р. - закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту за спеціальністю «Лікар».

Трудова діяльність:
1985-1986рр. - лікар-інтерн в обласному шкірвендиспансері,
1986-1989рр. - лікар-дерматовенеролог Гощанської центральної районної лікарні,
1989–1992рр. - лікар-дерматовенеролог облшкірвендиспансеру;
1992-1993рр. - завідувачка оргметодкабінету облшкірвендиспансеру,
1993-1994рр. - завідуюча диспансерним відділенням облшкірвендиспансеру,
Із січня 1994р. - головний лікар облшкірвендиспансеру,
Із 2006р. - Член Президії УАЛДВК,
2003р. - отримала вищу категорію лікаря-дерматовенеролога,
2004р. - з організації і управління охороною здоров’я.

Нагороди: Грамота МОЗ України, Подяка Президента, грамоти Управління здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

Виховує сина Андрія.

Мови:
Вільно володіє російською.

Відпочинок:
На природі, збирання грибів.

Життєве кредо – «Не буду думати про це сьогодні, подумаю завтра – і все буде гаразд» девіз Скарлет О’Хара з книги «Віднесені вітром».

Під пильним керівництвом Наталії Володимирівни Маняк Диспансер сьогодні здійснює ефективні заходи зі своєчасного виявлення, діагностики, лікування венеричних, заразних шкірних захворювань, хронічних дерматозів, локалізації вогнищ інфекції, впроваджує та вдосконалює нові сучасні управлінські медичні технології, що мають за мету протидію хворобам, які передаються статевим шляхом тощо.

Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер має три структурні підрозділи:

- Амбулаторно-поліклінічне відділення — центральна ланка у системі надання кваліфікованої спеціалізованої амбулаторної допомоги населенню області за дерматовенерологічним профілем. Фактично це відділення є комплексом організаційно та функціонально пов’язаних між собою лікувально-профілактичних служб. Безпосереднє управління роботою амбулаторно-поліклінічного відділення здійснює завідуючий поліклінікою дерматовенеролог вищої категорії Наталія Андріївна Журавель. Контроль за дотриманням правил сестринського догляду за хворими та санітарно-епідеміологічного режиму у лікарні та поліклініці здійснює старша медична сестра вищої категорії Людмила Костянтинівна Романішина.

- Стаціонарне відділення – розраховане на 50 ліжок, в тому числі 10 дитячих. З 1994 року цей структурний підрозділ очолює Василь Михайлович. На базі стаціонарного відділення проходять підготовку лікарі-інтерни та середні медпрацівники для медичних закладів області.
Лікарі відділення надають консультативно-методичну допомогу медичним закладам Рівного та області. Адже володіють сучасними методами лікування складних хронічних дерматозів. На базі стаціонарного відділення проводиться лікування хворих псоріазом методом фототерапії — найсучасніший метод лікування цієї складної патології.

- Клініко-діагностична лабораторія — підрозділ, у якому застосовують сучасні методи діагностики інфекцій, що передаються статевим шляхом, заразно-шкірних захворювань та хронічних дерматозів. Також на базі диспансеру працюють кабінети анонімного обстеження та лікування хвороб, що передаються статевим шляхом.

33028, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
тел. (03622) 26-38-76, 26-94-45, 22-58-62

Статті до теми:
"ТОП-20: найуспішніші жінки Рівненщини": розпочинається sms-голосування!
Переглядів: 6889
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

тамара (Гість) | 20.05.2016, 12:02:32

дуже добрий лікар....я лікувалася у нее...

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів