Ми у Facebook Ми у Youtube

Готель "Мир"

ДП Готель “Мир”
Готель “Мир” побудований у самому центрі Рівного у 1969 р.Оригінальний геометричний фасад восьмиповерхового готелю прекрасно гармонує з ансамблем висотних будівель центральної частини міста. Вже тоді завдяки вигідному розташуванню готелю його частими клієнтами були зарубіжні гості. Готель мав статус двозіркового.У жовтні 2006 р. Готель “Мир” перейшов у приватну власність. У 2007 р. Розпочалася реконструкція фасаду та внутрішніх приміщень готелю, яка тривала два роки. Основним завданням власників готелю були підвищення якості готельного обслуговування в регіоні до рівня світових стандартів, перетворення готелю “Мир” на візитну картку міста.

Директор: Павловська Оксана Осипівна.

Народилася на Львівщині.

У 1987 р. закінчила технікум харчової промисловості;
2000 р. - Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю “Менеджмент організацій”.

1987 - 2004 рр. - працювала на Рівненській кондитерській фабриці, пройшовши шлях від техніка-лаборанта до начальника виробництва.
2007 р. - призначена директором ДП “Готель Мир”.
Виховує двох синів.
Готель став улюбленим місцем перебування видатних людей, славетних гостей міста: політиків, бізнесменів, артистів, культурних діячів, зарубіжних гостей і безлічі туристів.

19 грудня 2008 р. Готель “Мир” гостинно відкрив свої двері для рівнян та гостей міста. Оновлений заклад містиить номери звичайного та сімейного типу. Із них двомісні економкласу, одномісні, "напівлюкси", а також номери класу "люкс".

До послуг гостей готелю — ресторан, конференц-зал, автостоянка, сучасний бізнес-центр. У найближчому майбутньому планується відкриття СПА-салону.

Завітайте до готелю “Мир” і Ви відчуєте, що ми працюємо для Вас!

У Рівному відкрили оновлений “Мир”

У готелі “Мир” орендовані майже всі офіси

Готель “Мир” відсвяткував кілька ювілеїв поспіль
Переглядів: 4221
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

олена (Гість) | 26.10.2011, 15:28:59

Готель не сподобався. У номері 811, де ми проживали 18-20.10.2011 не було холодильника- це нонсенс на сьогодні(або неприкрите бажання заставити клієнта харчуватись винятково в ресторані готелю, де обід коштує дорожче , ніж в кафе поряд ), крім того, не працювала витяжка у санвузлі. Унікально нахабною є менеджер з бронювання Ольга, яку ми прочекали майже пів-години (запізнюватись на роботу- це вже занадто). Під час бронювання готелю у нас виникла конфліктна ситуація- через Оргкомітете конференції з замовляла номер з 18 жовтня, а моя колега- з 19-го. В результаті менеджер з бронювання вимагала сплатити додатково 220 грн. , оскільки інша учасниця конфренеції приїхала на наступний день. Менеджер Ольга пояснила, що в готель не змогли поселетися якісь постійні клієнти . Однак це не є правдою- в готелі було багато вільних номерів, просто проглядається бажання здерти додаткові кошти. Я не просила селити мене одну- якби це було так, я б замовила одномісний номер. Звідки мені відомо, чи приїде інша учасниця конференції, чи ні ? І я ж не користувалась послугами готелю в подвійному розмірі до того моменту, коли приїхала колега. Нікому не раджу користуватись послугами готелю "Мир" в Рівному. Стережится здирників.

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів