Ми у Facebook Ми у Youtube

Максименко Тарас Анатолійович

Депутат Рівненської міської ради до жовтя 2015 року, директор Міського палацу культури «Текстильник».
Дата та місце народження: 22 жовтня 1982 року.

Трудова діяльність:
За час своєї трудової діяльності Тарас Анатолійович Максименко встиг попрацювати прес-секретарем ВАТ «Азот», радником заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко.

Але справжній старт політичної кар’єри у Тараса Максименка почався тоді на посаді прес-секретаря Віктора Матчука.

На виборах 2006 року Віктор Йосипович включає молодого прес-секретаря до прохідної частини списку блоку «Наша Україна». Так Максименко став депутатом Рівненської облради.

Коли Матчука призначили головою Рівненської ОДА Тарас Максименко очолив прес-службу керівника Рівненщини.

Незабаром очолює цю партійну організацію. За списками «Фронту змін», у 2010 році, проходить до Рівненської міської ради. Однак через конфлікти з бізнес-крилом місцевого «Фронту змін» виходить з партії і з фракції ФЗ у Рівнераді.

На місцевих виборах 2015 року спочатку зявився у списках БПП "Солідарність" до обласної ради. Та згодом заявив, що він на балотуватиметься до жодної з місцевих рад.

Тарас Максименко мав стосунок до багатьох виборчих компаній на Рівненщині. Так його можна було помітити: в штабі «Нашої України» (у 2006 рік), у штабі міського голови Володимира Хомка (2008, 2010 роках), у штабі «Фронту змін» та штабі Всеукраїнського патріотичного союзу (проект Володимира Хомка, 2010 рік), у штабі само висуванця, мера Рівного Володимира Хомка та кандидата від об’єднаної опозиції «Батьківщина» Валентина Королюка.Переглядів: 888
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів