Ми у Facebook Ми у Youtube

Туровська Людмила Валентинівна

Генеральний директор «Компанії «Експерт-Рівне» Заслужений економіст України, заслужений оцінювач Українського товариства оцінювачів (УТО), FRICS, сертифікований оцінювач нерухомості Європейської групи асоціацій оцінювачів (TEGoVA),Член Ради ЗТВ УТО, Голова Рівненського осередку.
Народилась 1 грудня 1949 року у м. Славута Хмельницької області.

Чоловік, Романчук Василь Прокопович – Заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук, директор коледжу економіки та бізнесу. Син, Романчук Юрій Васильович – перший секретар посольства України в США.

Освіта вища:
спеціаліст з економіки та права, з математики,землевпорядкування, експерт-оцінювач. Закінчила з золотою медаллю школу.
Навчалась у Рівненському педагогічному інституті, Європейському інституті фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, в Міжнародному інституті бізнесу.

Робочий стаж: Вчитель в середній школі; комсорг, викладач, зав. відділенням в медучилищі; репетитор, засновник і керівник фірми,генеральний директор асоціації компаній. Асоціація займається незалежною оцінкою майна, судовою експертизою, землевпорядною і землеоціночною діяльністю.

Політична діяльність: Член Народної партії. Заступник голови міської партійної організації. Член Ради Українського товариства оцінювачів (УТО). Голова Рівненського відділення УТО в Рівненській області.

Читає лекції в Міжнародному інституті бізнесу (м.Київ), Інституті післядипломної освіти (м.Рівне).

Звання, чини, нагороди: Заслужений економіст України, Заслужений оцінювач Українського товариства оцінювачів, Член Наглядової ради з питань експертної грошової оцінки земельних ділянок при Держкомземі України. Переможець загальноміського рейтингу «Гордість міста» в номінації «Кращий керівник підприємства». Переможець  загальноміського конкурсу «Жінка року». В десятці за рейтингом «Найвпливовіші жінки Рівненщини».

Друкується в журналах: «Землевпорядний вісник», «Вісник оцінки», «Державний інформаційний бюлетень про приватизацію», «Практика оцінки». Виступає з доповідями на всеукраїнських оціночних конференціях і практичних семінарах в області.

Автор книги: «Судова експертиза з оцінки землі та землекористування».

Сторінка у соцмережах:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006849363917

Принцип життя: «Хто, якщо не я», «Якщо – не перший, а другий, то значить – останній».

Статті до теми:
Людмила ТУРОВСЬКА: Доброта і сила в одному наборі
1-2 місця: Людмила ТУРОВСЬКА - "Залізна леді" з доброю посмішкою
Переглядів: 9568
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Грубий (Гість) | 17.09.2010, 01:41:55

Привітна, життєрадісна, завжди готова прийти на допомогу людина. Організатор і спеціаліст вищого гатунку. любить свою справу та людей.

Грубому (Гість) | 24.09.2010, 15:52:39

Користується недобросовісною конкуренцією-розсилала пасквілі з метою знецінення колег-конкурентів.Займається плагіатом-опублікувала чужу формулу,як свою.За гроші виграє конкурси.Закордонний сертифікат не дає права оцінки в Україні, є просто папірцем.

громадянин (Гість) | 17.05.2016, 14:13:29

життєрадісна -бо капає і все вдається коли моніпулює людьми =присіла біля держадміністрації і знімає бариші з простих роботях

петро (Гість) | 17.10.2016, 15:18:34

Хамовита та нечесна особа,користуючись своєю посадой робить махінації з нерухомостью переступаючи через простих людей.

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному


Новини партнерів