Ми у Facebook Ми у Youtube

Яцков Микола Васильович

Директор технічного коледжу НУВГП. Професор кафедри хімії та фізики. Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Заслужений винахідник України, член-кореспондент Української екологічної Академії наук.

Трудова діяльність:
Працює в навчальному закладі з 1980 року послідовно на посадах молодшого наукового співробітника, аспіранта, старшого наукового співробітника, завідувача, наукового керівника проблемної науково-дослідної лабораторії електромагнітних методів очищення;

одночасно з січня 1994 року – завідувач кафедри хімії, з липня 2000 року – директор-організатор, а з січня

2001 року – директор Технічного коледжу НУВГП.

Є відомим фахівцем у галузі магнітно-електричного розділення дисперсних систем, фізико-хімічних методів очищення речовин. Розробив ряд нових технологічних способів та пристроїв для реалізації фізико-хімічних методів очищення речовин.

Керував розробкою пріоритетних бюджетних та госпдоговірних науково-дослідницьких тем, запроваджених в Україні і за кордоном.

Автор 375 опублікованих наукових та науково-методичних праць, 95 винаходів, запатентованих в Україні і за кордоном (США, Японія, Франція, Німеччина, Росія, Італія, Індія, Швеція).

Нагороди: нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003 р.); нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України (2005 р.); «А.С. Макаренко» (2007 р.); «В. Сухомлинський» (2008 р.).
Переглядів: 954
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному


Новини партнерів