Ми у Facebook Ми у Youtube

Вознюк Юрій Володимирович

Народний депутат України.
Дата та місце народження: 31 січня 1980 року, місто Луцьк Волинської області. У 1983 році переїхав із батьками у Рівне.

Освіта: із 1986 по 1997 рік навчався в рівненській ЗОШ № 1. Займався легкою атлетикою (метання молота), кандидат у майстри спорту.

У 1997 році вступив до Міжнародного економічно-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука. 2002 року здобув вищу освіту за спеціальністю фінанси.

Юрій Вознюк продовжує вчитися – працює над дисертацією «Фінансування інвестиційної діяльності підприємств нафтогазової промисловості», аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Сімейний стан: виховує чотирьох дітей

Трудова діяльність:

Під час навчання у вузі пішов працювати у ТзОВ фірма «Екорембуд» бухгалтером-економістом, пізніше працював на посаді фінансового директора.

Політична діяльність: за результатами виборів депутатів до Верховної Ради, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад 31 жовтня 2010 року пройшов до Рівненської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі за списком політичної партії «Фронт змін».

До жовтня 2012 року очолював комісію з питань економіки, підприємництва та залучення інвестицій, був головою фракції «Фронт змін» у Рівненській міській раді.

На парламентських виборах у 2012 році балотувався по одномандатному виборчому округу № 153 (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони, м. Острог та частина міста Рівного) від Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

За результатами виборів був обраний народним депутатом Верховної Ради України 7 скликання.

З 25 грудня 2012 року працював у комітеті з питань податкової та митної політики ВРУ, був головою підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку.

На позачергових парламентських виборах 2014 року здобув перемогу вдруге з результатом 35,66 % та був обраний народним депутатом VIII скликаня.

Продовжує роботу в комітеті податкової та митної політики, є заступником голови даного комітету.
Переглядів: 1711
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному


Новини партнерів