Ми у Facebook Ми у Youtube

Боровик Андрій

Заступник прокурора Рівненської області.
Дата та місце народження: народився у 1983 році в Києві.

Сімейний стан: одружений, має сина.

Освіта: вища. Здобув освіту на юридичному факультеті Міжрегіональної Академії Управління персоналом та Інституті підготовки кадрів Академії прокуратури України.

Трудова діяльність:


В органах прокуратури з 2006 року.

Працював на посадах помічника прокурора Рівненського району, помічника та старшого помічника прокурора м. Рівне, помічника Рівненського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, старшого прокурора організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області, старшого помічника прокурора Рівненської області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення, начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області, начальника організаційно-контрольного відділу прокуратури Рівненської області.

Нагороди:

Наказом Генерального прокурора України від 22 травня 2014 року на посаду заступника прокурора Рівненської області призначено Андрія Володимировича Боровика, старшого радника юстиції.

4 липня 2016 року був затриманий Генпрокуратурою за організацію організованого злочинного угрупування спрямованого на незаконний видобуток бурштину.
Переглядів: 1189
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів