Ми у Facebook Ми у Youtube

Чабанюк Олександр Васильович

Заступник директора департаменту екологій та природних ресурсів рівненської облдержадміністрації-начальник управління охорони природних ресурсів, моніторингу, заповідної справи та екомережі.
Народився 10 серпня 1961 р. у селі Воробіївка Полонського району Хмельницької області.

Освіта вища, у 1983 закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «інженер лісового господарства», у 1991 р. – Українську школу міжнародного бізнесу при «Укрінбанку» за програмою зовнішньоекономічної діяльності, організації торгових та фінансових організацій. У 2000 р. був призначений на посаду начальника відділу контролю біоресурсів та заповідної справи державного управління охорони навколишнього природного середовища в рівненській області. Із 15 лютого 2007 року – начальник державної екологічної інспекції в рівненській області, головний державний інспектор з охорони навколишнього середовища області.

Державна екологічна інспекція в Рівненській області є спеціальним підрозділом Мінприроди України, що входить до сфери його управління.

У межах своїх повноважень забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів (земля, надра, поверхневі води, атмосферне повітря, тваринний та рослинний світ), поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), екологічної та, в межах своєї компетенції, радіаційної безпеки на території Рівненської області.


Основними завданнями держекоінспекції в Рівненській області є:

1. Участь у межах своєї компетенції в реалізації державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами), небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами, екологічної та, та в межах своєї компетенції, радіаційної безпеки на території області;

2. Здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення та охорону природних ресурсів, екологічну, та в межах своєї компетенції, радіаційну безпеку, поводження з відходами (крім поводження радіоактивними відходами), небезпечними хімічними речовинами, пестицидами та агрохімікатами на території Рівненської області


Переглядів: 7139
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Ленінець (Гість) | 24.02.2012, 09:28:15

Нормальний , адекватний. Дай Вам Боже всього.

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному


Новини партнерів