Ми у Facebook Ми у Youtube

Пшеюк Володимир Леонідович

Голова Правління ГО “Асоціація працівників будівельної галузі Рівне та Рівненської області ”
Народився 16 жовтня 1970 року у  м. Рівне.

Освіта:
З 1977 по 1987 рік навчався у Рівненській середній школі № 3. Після закінчення школи вступив до Українського інституту інженерів водного господарства, повний курс якого закінчив у 1994 році за спеціальністю «гідротехнічне будівництво».
Під час навчання в інституті в 1990 році був призваний на дійсну військову службу до лав Радянської, а потім Української армії.

У 2004 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Трудова діяльність:
Працював начальником цеху естрактів МП «Арома» (липень-жовтень 1994р.), майстром ПФ «Терміт» (1994-1995рр.), іженером ДП «Рівнеелектротехнологія» (1995-1996рр.),

З 1996 року на державній службі. Працював головним спеціалістом комітету економіки Рівненської облдержадміністрації (1996-1997), заступником начальника управління, начальником відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку Рівненської облдержадміністрації (1997-2002рр.); першим заступником та головою Гощанської районної державної адміністрації.

У вересні 2006 року призначений на посаду начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської облдержадміністрації.

З липня 2010 року – начальник управління житлово-комунального господарства Рівненської ОДА.


Сімейний стан:
Одружений, виховує доньку Анастасію;

Нагороди: нагороджений грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, грамотою Кабінету Міністрів України та подякою Міністерства транспорту та зв’язку;

Володіння мовами:
Російська.

Захоплення:
футбол, волейбол, спортивні ігри.
Статті до теми:
28 липня святкує День ангела Володимир Пшеюк!
Переглядів: 7493

Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в РівномуНовини партнерів