Ми у Facebook Ми у Youtube

Святкові та вихідні дні у 2018 році

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України (з урахуванням останніх змін), у 2018 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:
1 січня - Новий рік (понеділок);

7 січня - Різдво Христове, православне (неділя);

8 березня - Міжнародний жіночий день (четвер);

8 квітня - Пасха (неділя);

1 травня - День міжнародної солідарності трудящих (вівторок);

9 травня - День Перемоги (середа);

27 травня - Трійця (неділя);

28 червня - День Конституції України (четвер);

24 серпня - День незалежності України (п'ятниця);

14 жовтня - День захисника України (неділя);

25 грудня - Різдво Христове, католицьке (вівторок).

Відповідно до статті 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2018 році», 9 березня (п'ятниця) також стане вихідним днем. Таким чином, на вітання жінок у чоловіків буде чотири дні з 8 по 11 березня.

Так само чотириденні канікули утворюються на першотравень - з 28 квітня по 1 травня (робочий день 30 квітня пропонується зробити вихідним).

Розпорядженням передбачається, що вихідним днем ​​стане і 29 червня. У зв'язку з цим ми отримаємо ще одні канікули з 28 червня по 1 липня.

Також не доведеться відпрошуватися раніше з роботи для святкування католицького Різдва та нового 2019 року. 24 та 31 грудня 2018 року Кабмін також запропонував зробити вихідним днем.
Переглядів: 67251
Бесплатка