Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
Новини Рівного On-Line

18:15 | У Рівненській центральній райлікарні відкриють кардіологічне відділення на 30 місць

Перевести у нові приміщення або побудувати нові фельдшерсько-акушерські пункти в селах Білівські Хутори та Макотерти Рівненського район передбачено Програмою розвитку та реформування галузі охорони здоров'я у Рівненському районі на 2007-2012 роки, яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації та затверджена рішенням сесії райради.
Як зазначає "Слово і час", нині матеріально-технчна база медичних закладів Рівненського району є найслабшою в області, особливо це стосується первинної ланки медико-санітарної допомоги (ФАПи, амбулаторії). Як зазначається в документі, дефіцит коштів і ставлення до розвитку первинної ланки голів сільських та селищних рад не змогли компенсувати організаційно-управлінські заходи в системі та технології, які впроваджено в галузі (скорочення стаціонарних ліжок, розширення мережі стаціонарозамінних форм медичної допомоги, перегляд штатних нормативів (по району рейтинговий показник забепеченості лікарями на 10 000 чол. населення 27,3, по області - 45,7; середніми медичними працівниками по району 60,1 на 10 000 чол. населення, по області - 103,5). "Далі скорочувати ліжка і кадри неможливо", - зазначається у Програмі. Саме тому її метою є поліпшення матеріально-технічної бази ФАПів, амбулаторій, підвищення якості та доступності медичного обслуговування населення району, забезпечення соціальної справедливості й прав громадян на охорону здоров'я.
Програмою, зокрема, передбачено здійснити реформування терапевтичного стаціонару центральної районної лікарні, відкривши за рахунок загальної чисельності терапевтичних ліжок кардіологічне відділення на 30 місць; закупити службовий індивідуальний транспорт (велосипеди) для медпрацівників ФАПів; вжити заходів щодо пріоритетного оснащення новостворених лікарських амбулаторій загальної практики / сімейної медицини медичної апаратурою та обладнанням тощо.
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Останні новини