Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
Новини Рівного On-Line

18:34 | Рівненська облспоживспілка лідирує в системі Укоопспілки за обсягами роздрібного товарообігу в громадському харчуванні

Питома вага кооперативного сектора економіки в загальному товарообігу області складає на Рівненщині 13,2%, повідомляє "Рівненський кооператор". При цьому частка споживчої кооперації в загальнодержавному масштабі становить лише 2,1%.
Як повідомила начальник відділу економіки та статистичної звітності облспоживспілки Лариса Гломб, Рівненська облспоживспілка за підсумками 9 місяців нинішнього року знаходиться на першій позиції в системі Укоопспілки за обсягами роздрібного товарообігу в громадському харчуванні; на другій - за обсягами загального роздрібного товарообігу, за товарообігом у торгівлі та гуртово-складським товарообігом, а також за виробництвом власної продукції. П'яту позицю займає Рівненсьа облспоживспілка за обсягом заготівельного обігу. Єдиний показник, за яким кооператори Рівненщини поки що перебувають поза межами першої п'ятірки, - це обсяг платних послуг для населення.
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Останні новини