Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
Новини Рівного On-Line

09:57 | На Дубенщині перевіряють кар’єри

За ініціативи голови Дубенської районної ради Олександра Дехтярчука, здійснюється рейд кар’єрами району на предмет виявлення фактів їх незаконної розробки. Про це повідомили з Дубенської РДА.
Працівники відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Дубенського відділу міліції здійснюють рейди. Перевіряють також газетні оголошення з пропозиціями продажу будівельних матеріалів.
Як повідомив в.о. начальника ВДСБЕЗ Василь Воронко при перевірці Грядківського родовища виявлено ознаки самовільної розробки каменю-вапняку, вилучено, як речові докази знаряддя видобування.
На Жорнівскьому родовищі вапняків ( Млинівський кар’єр) виявлено готовий до продажу безхозний камінь нині встановлюються його обсяги, про те вже попередньо можна говорити про кілька камазів каменю, а це десятки кубів.
Обидва кар’єри перебувають за межами сільських рад, то ж їх долею відповідно до законодавства має опікуватись Дубенська райдержадміністрація. Про те обіцянки “перекопати дороги”, поки що лишаються словами.
Знайдений жорнівський камінь вже вилучається та передається на будівництво та реконструкцію соціальних об’єктів району. Наприкінці минулого тижня вантажівку безхозного каменю з Жорнова було відвантажено та передано Привільненському дитячому садочку для будівництва паркану. Голова районної ради Олександр Дехтярчук звернувся до райвідділу міліції з вимогою встановити осіб причетних до незаконних розробоку в Жорнівському родовищі та притягнути їх до відповідальності.
Бесплатка


Останні новини