Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
Новини Рівного On-Line

15:54 | Державний технічний огляд продовжено

У зв'язку із завершенням визначеного законодавством терміну проведення державного технічного огляду у 2008 році, а також, зважаючи на тривалу відсутність бланків талонів про проходження техогляду та значну кількість транспортних засобів, які підлягають техогляду в цьому році, керівництво Департаменту ДАІ вирішило продовжити до 1 листопада 2008 року прийом громадян у підрозділах ДАІ з питань проведення державного технічного огляду.
Не зважаючи на це, працівники ДПС у випадку виявлення транспортних засобів, які не пройшли державний технічний огляд, вживатимуть заходів впливу виключно у вигляді складання адміністративного протоколу. А ті власники транспортних засобів, які самостійно прибули у підрозділи ДАІ для проведення технічного огляду до 1 листопада 2008 року заходи адміністративного впливу не застосовуватимуться.
Протягом вересня місяця цього року працівники ДАІ подаватимуть до територіальних податкових органів списки власників, які своєчасно не представили транспортні засоби на техогляд.
Бесплатка


Останні новини