подати
оголошення


18.03.2011, 13:29

До Рівного їде блогер-ревізор! [ОНЛАЙН-ПРОЕКТ]

Із 28 березня до 17 квітня Рівне, Чернівці, Полтава і Чернігів братимуть участь в унікальному інтерактивному медіа-проекті “Інше місто”.
Упродовж трьох тижнів четверо допитливих журналістів, тимчасово переселившись в інше місто, вивчатимуть і описуватимуть його, щоденно виконуючи сміливі завдання. Все — задля того, аби у вигляді живого, інтерактивного реаліті-проекту показати читачам та інтернет-користувачам справжній стан туристичного потенціалу чотирьох міст із різних регіонів — і немов би зі сторони подивитися на власне місто.

Учасники проекту — Видавничий дім “ОГО” (Рівне), Медіахолдінг “Молодий буковинець” (Чернівці), Видавничий дім “Жовта газета” (Полтава) та Чернігівська Медіа Група (CMG).

Журналіст, переїхавши на три тижні в інше місто, щодня отримуватиме завдання-квест: скажімо, дослідити вокзали чи готелі, дізнатись про найпопулярніші туристичні місця, “протестувати” місцевий громадський транспорт, дізнатись, як і де туристу в іншому місті можна культурно відпочити, отримати допомогу медиків, правоохоронців чи, зрештою, пересічних городян.

Повз пильне око молодих та енергійних журналістів-блогерів не пройде ніщо — ні громадські вбиральні в центрі міста, ні неблагополучні райони, ні ринки та супермаркети, ні вивіски, які могли б зорієнтувати туриста в незнайомому місті...

Усе зафіксують на фото та відео, про все оперативно писатимуть у спеціальному розділі “Блоги” на сайті редакції, за якою будуть закріплені. А “розподіл” журналістів відбувся за взаємною домовленістю між учасниками проекту: зокрема, рівненський сміливець (ним стане журналіст Видавничого дому “ОГО” Юрій Дюг) на три тижні переселиться в Полтаву, а до нас приїде журналіст із Чернігова.

Чотири українських міста... Чотири потужних медіа-компанії... І чотири відважні журналісти-блогери! Кожен день – нові пригоди, нові випробування, нові емоції! А в підсумку — крок до підвищення туристичної привабливості наших міст. Адже за підсумками проекту будуть визначені реальні заходи, які мають вжити задля цього місцеві влада та громада.

Яким побачить наше рідне Рівне журналіст з іншого регіону?

Спостерігаймо разом – у тижневику “ОГО” та на порталі OGO.ua з 28 березня по 17 квітня!

До теми:
Як зробити Рівне туристично привабливим?
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів