подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
16.03.2013, 17:22

Як брати Капранови «любили українок» у Рівному [+Фото]

Ліричні вірші під акомпанемент невеликої кобзи та звуків гармоніки у поєднанні з речитативом, цитати із «Щоденника моєї секретарки», подвійна порція гумору та неймовірна любов до українок. Саме у такій атмосфері відбулася зустріч із братами Віталієм та Дмитром Капрановими у Рівному, де вони виступили із своєю програмою «Любіть українок». Проходила зустріч у Рівненському державному гуманітарному університеті.
У стилі «кобза-реп», винайденому братами-близнюками були виконані вірші сучасних українських поетів Сергія Татчина, Макса Паленка, Олександра Ірванця. Не обійшлося і без поезії самих Капранових. Вони виконали свій вірш «Любіть українок» присвячений поезії Володимира Сосюри «Любіть Україну» та порадили рівненським чоловікам регулярно любити своїх українок.

- Ми вирішили, що для того, щоб по-справжньому полюбити нашу державу, треба почати з кохання до українок, адже вони того варті! – переконані брати Капранови. - Тому ми вважаємо, що наш вірш «Любіть українок» повинен об’єднати Україну.А також брати Капранови розповіли рівнянам як виникла ідея написання презентованої ними книжки «Щоденник моєї секретарки».

Зокрема, Віталій Капранов зазначив, що роман з’явився завдяки реальному щоденнику їхньої секретарки, який вона вела у робочому журналі.

- Одного разу до нас звернулася офіс-менеджер: «Дивіться, що тут написано!», - згадує Віталій Капранов. - Там була просто геніальна фраза: «Сьогодні Віталій Віталійович, (тобто я), запропонував мені яблуко. Але я не взяла. Вважаю, що ми ще не в тих стосунках, коли я можу взяти у нього яблуко». Саме ці нотатки спровокували ідею написання книжки, і саме з них починається текст. Нас це дуже вразило! У яких же треба бути стосунках, аби взяти у чоловіка яблуко? Ніхто не повірить у те, що в наш час існують дівчата, які вважають, що для того, щоб взяти яблуко у чоловіка, треба дійти до певного рівня стосунків. Але вони є! Виявляється, у цьому цинічному світі, поряд із нами, живуть люди, які дотримуються певних моральних принципів, відрізняють правду від брехні. І ми вирішили, що такий феномен варто дослідити, тож узялися писати роман, який би показав нас очима такої людини.

Окрім того, у Рівному брати Капранови презентували ще книгу Віктора Суворова «Кузькіна мать», яка вперше вийшла українською мовою у їхньому видавництві. Та пообіцяли рівнянам повернутися із новими книгами та програмами.

Коментарі: