Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
15.11.2013, 12:34

Фірташ вкладе мільйони у рівненський палац культури “Хімік” [+Фото]

Грандіозні зміни чекають незабаром на рівненський Палац культури та спорту "Хімік".
У будівлі планують зробити повну реконструкцію, що обійдеться у десятки мільйонів гривень. Гроші у ремонт вкладе бізнесмен Дмитро Фірташ, що володіє рівненським хімічним гігантом ПАТ "Рівнеазот", якому й підпорядовується ПКтаС "Хімік".

Фирташ построит новый микрорайон для ровенских химиков

Палац "Хімік" незабаром стане одним з основних осередків культурного життя Рівного та області. Про це говорить крівництво самого палацу, адже на споруду чекає реконструція і, фактично, нове життя.

БІЛЬШЕ ФОТО У ФОТОГАЛЕРЕЇ

– Компанія "Остхем", керівником якої є бізнесмен Дмитро Фірташ, уже провела капітальний ремонт палаців культури у Горлівці та Черкасах, – говорить директор Палацу культури та спорту "Хімік" Василь ЧЛЕК. – На черзі – Рівне і Северодонецьк. Уже підготовка стартувала, пройшов тендер на проект реконструкції, який виграла дніпропетровська фірма "Домус". Зовнішній вигляд палацу буде іншим. Зміняться всі комунікації, зокрема водопостачання та опалення, яке забезпечуватиме власна котельня. Оновляться всі приміщення, а місткість глядацького залу збільшиться з 750 до майже 1000 чоловік. Попереду тендер, на якому визначиться організація, що робитиме капітальний ремонт самого палацу та прилеглої території.У Рівному біля "Золотої Підкови" Фірташ збудує новий мікрорайон

За словами Василя Члека, проблема, що наразі турбує "Хімік", це те, як під час капітального ремонту не втратити усі творчі колективи й об’єднання, що працюють на базі "Хіміка".

Власник "Рівнеазоту" Дмитро Фірташ ліквідує компанію "Остхем Україна"

– Якщо їх просто тимчасово розпустити, то назад ми їх уже не зберемо, – говорить Василь Члек. – Це понад 600 дітей. Тому плануємо домовлятися, щоб десь тимчасово їх прилаштувати, в інших приміщеннях. Зокрема у нас є три школи, якими опікується "Рівнеазот", можливо, до них підемо.Щодо точної суми, у яку обійдеться грандіозна реконструкція, Василь Члек зазначає, що наразі назвати її не береться. Проте зауважує, що в аналогічний палац культури у Черкасах вклали 50 мільйонів, тож у Рівному, швидше за все, буде не менше.

БІЛЬШЕ ФОТО У ФОТОГАЛЕРЕЇ

Розпочати підготовку до реконструкції у "Хіміку" планують уже цієї зими.
Коментарі: