Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.06.2014, 17:31

У Рівному проходить конкурс на найкреативнішу зупинку

Багато рівнян із задоволенням користуються громадським транспортом. Але у нашому місті біда із зупинками. В більшості місць вони просто відсутні. Іноді є лавочки, часом стоять смітники. Та зупинки обов’язково повинні бути.
У зв'язку з цим активні рівняни вирішили реалізувати в Рівному незвичайну та креативну зупинку громадського транспорту. Про це організатори повідомляють у соціальних мережах.

Конкурс проводиться з метою пошуку неординарної ідеї для зупинки громадського транспорту для подальшої її реалізації в місті Рівне, привернення широких мас громадськості до проблеми комфортності користування громадським транспортом. Також даний конкурс ставить на меті вирішення питання загальної естетизації міського середовища.

У Рівному на приміщенні колишньої жіночої консультації змінили вивіску

Час проведення: початок - 16.06.2014
дедлайн подачі проектів - 16.08.2014
визначення переможців першого туру - до 29.08.2014
визначення переможців другого туру: з 1.09.2014 по 14.09.2014


Де у Рівному будуть велосипедні доріжки?


Вимоги до проекту:

1) Місце розташування зупинки громадського транспорту м. Рівне, вулиця Соборна, 10 (біля кооперативного технікуму).2) Концепт зупинки обов’язково повинен містити наступні елементи:
- лава для сидіння розрахована не менше ніж на двох осіб;
- смітник - довільної форми;
- конструкція зупинки повинна надавати прихисток від вертикального дощу;
- конструкція зупинки повинна бути виконана з реальних матеріалів, що витримують тривале використання на відкритому просторі (2-3 роки без ремонту);
- зупинка повинна бути безпечною для людей та транспортних засобів.
Коментарі: