подати
оголошення


01.09.2014, 12:18

ВІДЕО: На день міста Рівне провели танцювальний флешмоб «Разом ми єдині» [+Фото]

31 серпня о 13:00 на площі Короленка перед ТЦ «Злата Плаза» відбувся патріотичний флешмоб для рівнян та гостей міста. Танцювальний флешмоб «Разом ми єдині» пройшов під синьо-жовтими кольорами.
Під час флешмобу лунав гімн України та було розгорнуто прапор України довжиною в 10 метрів.

Після флешмобу будо нагороджено переможців фотоконкурсу «Made in Ukraine», який відбувався з 7 по 22 серпня у рамках флешмобу «Разом ми єдині».

Що було у центрі Рівного на День міста? [+Фото]У Рівне їде Дзідзьо [Фото+Відео]

1 місце зайняла Юлія Ткачук та отримала приз:
сертифікат на суму 1000грн. від магазину мобільних телефонів та аксесуарів "Ringoo", що знаходиться на першому поверсі ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".2 місце зайняла Катерина Ягнич та отримала приз:
сертифікат на суму 400грн. від магазину молодіжного одягу "Reserved", що знаходиться на 2 поверсі ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА".3 місце зайняла Людмила Павлова та отримала приз:
сертифікат на суму 200грн. від закладу швидкого харчування "McDonald's".

Гурт "Антитіла" приїде на запрошення рівнянПриз глядацьких симпатій: термочашка та флешка від ГО "Центр Інновацій" отримала Іванна Дячук.Також ГО «Центр Інновацій» нагороджували діток, які прийняли участь у Фотоконкурсі "Made in Ukraine".

Організаторами танцювального флешмобу виступили громадська організацій «Центр Інновацій» та Торговий центр «Злата Плаза».

Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів