Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


18.12.2014, 11:18

У Рівному стартує акція від водоканалу

Святкові акції від Рівнеоблводоканалу. Ви мрієте про новенький планшет, бажаєте новий телевізор? Тоді вчасно сплатіть за воду.
"Шановні абоненти! Добігає кінця непростий, насичений подіями та перемінами 2014 рік. Ми з вірою та оптимізмом дивимося у майбутнє та дбаємо про кожного свого сумлінного споживача!

Рівнеоблводоканал щиро вітає усіх із наступаючими святами, дякує усім сумлінним платникам за своєчасну оплату наданих послуг із водопостачання та водовідведення та з приємністю повідомляє про старт нових святкових акцій для своїх абонентів!", - йдеться у повідомленні
Рівнеоблводоканалу.

Учасниками розіграшу цінних подарунків – 5 чайників, 5 блендерів та телевізора - зможуть стати ті споживачі, які у період з 10 грудня 2014 року по 17 січня 2015 року сплатять не менше 500 грн. за послуги та надішлють або принесуть на адресу абонслужби Рівнеоблводоканалу заповнену Картку учасника акції.

Учасниками розіграшу цінних подарунків – планшетів - зможуть стати абсолютно усі абоненти Рівнеоблводоканалу, котрі станом на 1 січня 2015 року не матимуть заборгованості перед підприємством.*

Обидві акції тривають із 10 грудня 2014 року по 18 січня 2015 року. Розіграш призів відбудеться 20 січня 2015 року.

Долучайтеся до участі в акціях, отримуйте святкові подарунки – сплачуйте за воду вчасно та у повному обсязі!**

*Учасниками обох акцій можуть стати ті споживачі, котрі сплатять до 1 січня 2015 року суму, більшу від суми за рахунками, проте не меншу від 500 грн.

** Усі деталі акцій, умови участі та правила отримання призів викладені на офіційному сайті Рівнеоблводоканалу

Статті по темі:Телефони диспетчера "Рівнеобленерго"

Рівнянам перерахували вартість опалення та гарячої води
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів