Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Новини Рівного On-Line

13:16 | Правоохоронці повернули на Рівненщину вкрадену ікону

Нещодавно оперативники повернули на Рівненщину ікону Георгія Побідоносця, яку зловмисники поцупили в ніч на 11 січня 2008 року зі Свято-Георгіївської церкви в селі Іванівка Корецького району, повідомляє офіційний веб-сайт УМВСУ в Рівненській області з посиланням на ВЗГ УМВСУ.
– Під час проведення оперативних заходів спільно з працівниками обласного апарату управління МВС було встановлено, що ця ікона після реалізації жителем України перебувала за кордоном, – розповідає начальник Корецького РВ УМВС України в області Василь Кральковський. – На даний час її передали слідству для приєднання до кримінальної справи в якості ще одного речового доказу. По закінченні слідчих дій ікону Георгія Побідоносця обов’язково повернуть до храму в селі Іванівка.
За майже п’ять місяців цю ікону встигли кілька разів перепродати. Вона “подолала” тисячі кілометрів, допоки не потрапила до рук правоохоронців. На щастя, співробітникам міліції вдалося переконати останнього власника ікони, який придбав її за чималеньку суму, що місце святині – у Божому храмі.
Василь Кральковський сподівається, що невдовзі вдасться повернути цінні речі й іншій окраденій громаді – прихожанам Свято-Покровської церкви в селі Світанок Корецького району.
Як уже повідомлялося раніше, правоохоронці нещодавно затримали групу осіб, яка грабувала храми Рівненської та інших областей України. На жаль, поки що не всі цінності, викрадені з церков Рівненщини, вдалося відшукати.
Останні новини
Новини партнерів