Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


Затишок
Новини Рівного On-Line

09:20 | РІВНЕРИБГОСП: ні хвоста, ані лускиБільше сімдесяти років тому на Рівненщині з’явилась компанія з вирощування і реалізації живої риби під назвою «Рівнерибгосп». В історії її розвитку було різне – і чорні смуги, і білі… Але з десяток років тому діяльність взагалі стояла під сумнівом: риби у ставах практично не було, а працівники більше пів року не отримували зарплату.

Потім змінився власник, компанія стала однією з товариств групи компаній «РЕНОМЕ» і тут відкрилось друге дихання.

Зараз живу рибу від РІВНЕРИБГОСП під торговою маркою «Понебельска риба» можна придбати у всіх супермаркетах Рівного та Луцька, а ще у Кузнецовську, Сарнах, Нетішині, Ковелі, Тернополі, Новограді-Волинському, Житомирі, Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та у Львові.

Якість продукту та бездоганний сервіс — це основа роботи товариства РІВНЕРИБГОСП з вирощення коропів, товстолобів, білих амурів, карасів та щук. Цей процес проводиться згідно ДСТУ 2284–10 «Риба жива» під контролем лікаря-ветеринара.

У компанії понад 37 кваліфікованих працівників, для яких робота — не просто обов’язок, а хобі.

До Дня рибалки, який щороку в Україні відзначають у другу неділю липня, тут бажають отримувати насолоду від рибальства:
«Нехай завжди буде гарною погода! А рибка ловиться велика і … велика (посміхається)!» — коментує Петро Поліщук, директор РІВНЕРИБГОСП.
Останні новини


Новини партнерів