Ресторан Манхеттен
Ми у Facebook

Млинівський район

Зелений туризм Млинівського району
Більше інформації про Млинівський район

У дяді Рокуня
Рокунь Олександр Ростиславович
с. Перевередів
Телефон:380990139903
Садиба розташована у мальовничій місцевості. Став, що знаходиться поруч, облюбували білі лебеді, які живуть тут круглий рік у сусідстві з дикими, свійськими качками та іншими рідкісними птахами. Для бажаючих провести вільний час за улюбленим заняттям – ловлею риби, облаштовані спеціально відведені місця.

До послуг відпочиваючих: сучасний будинок із зручностями. Садиба має можливість прийняти для проживання 4-5 осіб. Господа та подвір’я облаштовані старовинними раритетними речами. Поряд з нею бесідка з прибудовою для приготування шашликів, риби на вогні.

Унікальною особливістю агросадиби є облаштоване приміщення з методикою оздоровлення людського організму, що базується на мікровібрації, бджолиному біополі і температурному режимі. Відпочиваючі, поспавши на такому чудо-вулику хоча б один раз, відчувають відновлення фізичних та духовних сил.
Переглядів: 9747
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар:

Ярослав (Гість) | 08.07.2010, 21:27:56

Де фотографії?

Марина (Гість) | 17.08.2010, 12:24:58

приезжали отдыхать сюда из далекого Донецка. честно говоря, даже не ожидали увидеть нечто подобное. настоящий райский уголок! целый этнографический музей дома, уютная альтанка, в которой можно завтракать-обедать -ужинать, украшенная красивейшими цветами, ставочек с рыбой практически в самом огороде. одним словом, "тишь и благодать". не говоря уже об истинном украинском гостеприимстве хозяев, которые буквально приняли нас в свою семью. все было просто здорово! понравилось настолько, что не хотелось никуда уезжать. в следующем году тоже планирую сюда приехать "на подольше". и всем, кстати, советую.

для Марини (Гість) | 19.08.2010, 16:24:24

якщо маєте можливість скиньте нам фото, ми з радістю розмістимо їх на нашому сайті
моя електрона адреса koma-@ukr.net

БесплаткаКвартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного