Ми у Facebook Ми у Youtube

Фотопроект "Ми-рівняни"

Цього року наша країна відзначає 24-ту річницю своєї незалежності. За цей час країна і самі люди пережили чимало. Так КОЖЕН З НАС є маленькою частинкою історії великої держави, історії нашого міста. Саме тому журнал "ВІТАЄМО!" оголошує новий фотопроект "Ми - рівняни!".
Якщо ви мріяли про патріотичну, романтичну, сімейну професійну фотосесію, але не могли зважитися на це?! Тоді ЧАС НАСТАВ! Ви - сімейна пара, закохані, родина з дітками, чарівна панянка чи пан, панянка у найпрекраснішому стані – очікування дитинки, вам просто потрібні гарні фото, щоб закарбувати цю мить життя! Якщо ви не раз гортали глянцеві журнали і думали, чому там немає мого фото?! То НАШ ПРОЕКТ САМЕ ДЛЯ ВАС!

Разом з нами ви зможете зробити професійну фотосесію, отримати 10 оброблених фото від рівненського фотографа Ліни Яріш та побачити своє фото на сторінках рівненського глянцевого журналу "ВІТАЄМО!" (півсторінки).

Все, що від вас потрібно — тільки велике бажання та дзвінок до нас. Ми ж обіцяємо, що ВИ ОТРИМАЄТЕ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ та гарні світлини. А також побачите себе на сторінках рівненського глянцевого журналу.

Тому одягайте вишиванки чи будь-який зручний для вас образ і гайда до нас!

Вартість участі у проекті — 300 гривень.
Телефон — 0971831399 Ліна
Переглядів: 1493
Коментарі
Ім’я:
Ваш коментар: