Ми у Facebook Ми у Youtube

Зірка Рівного

До Дня міста Рівне Рівненський міськвиконком з урахуванням думки міських засобів масової інформації, установ та організацій визначив імена 21 рівнянина, які віднині удостоєні звання "Зірка Рівного".
"Зірки Рівного" 2010 року:

1. Віталій Салімон. Відомий рівненський рок-музикант, керівник рок-гурту "Salimon Band". Музикант-віртуоз, який здатен не просто досконало відтворювати відомі хіти. Він і сам пише музику, є учасником численних музичних рок-фестивалів.

2. Максим Опанащук. Соліст зразкового хору "Ремісолька" Міського палацу культури. Лауреат І місця Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української естрадної пісні "Партія вокалу"

3. Олександр Майструк. Член Народного фотографічного клубу "Час" (м.Рівне) та Національної Спілки Фотохудожників України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва (AF|IP). Людина, яка власним прикладом вчить наполегливості, мудрості та любові до життя.

4. Олег Омельчук. Переможець етапу Кубку Світу зі стрільби кульової . Переможець та рекордсмен Чемпіонату України.

5. Іванна Крупеня та її тренер Олександр Мартиненко. Посіла ІІ місце на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок. Чемпіонка України з боксу

6. Дмитро Климець. Переможець телепроекту БУМ в складі команди "Рівне-Чарівне". За результатами sms-голосування став героєм "Битви українських міст".

7. Наталя Ніколайчик, МСУМК, Олександр Помінов, МСУМК. Бронзові призери Чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в складі збірної команди України.

8. Наталя Сторожук. Завідувач відділу Палацу дітей та молоді.
Керівник школи сучасної хореографії, яка єдина в Україні має авторську модель надання допрофесійної підготовки в системі профільного навчання.

9. Вокально – інструментальне тріо "Срібна терція". "Срібна терція" відома в Україні і за її межами.

10. Алла Ліхачова. Інформаційний редактор ЗАТ "Радіо Трек", ведуча численних міських концертів та свят.

11. Олександр Нестерук. Депутат Рівненської міської ради. Меценат Рівного в галузі фізичної кульутри та спорту.

12. Галина Цьомик. Ззаслужена артистка України. Створила образ княгині Рівненської - Марії Несвицької. Ініціатор та учасниця відкриття малої сцени театру. Нагороджена орденом княгині Ольги третього ступеня (2010 рік)

13. Олександр Харват. Член Національної Спілки фотохудожників України, Національної Спілки журналістів України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), посол Миру. Учасник та дипломант понад 150 національних і міжнародних фотовиставок в різних країнах світу.

14. Ірина Лисяк. Учениця НВК № 2 "школа – ліцей"; неодноразова переможниця та призерка ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, міжнародних та всеукраїнських конкурсів хорового мистецтва

15. Олександр Пономарьов. Чемпіон світу серед юніорів з польотів моделей літаків класу F1P

16. Команда БК "Сузір’я-НУВГП". У ІХХ Чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд Вища ліга посіла ІІІ місце.

17. Сергій Варварук. Учень школи "Центр Надії", вихованець ДЮСШ № 3, Майстер спорту України, чемпіон України з плавання на 400 м серед юнаків, чемпіон зимового Чемпіонату України з плавання серед юнацьких команд ДЮСШ.

18. Анастасія Турчин. Вихованка Школи східних єдиноборств ПДМ, переможниця всеукраїнських та міжнародних змагань з дзюдо.

19. Ганна Чапліна. Вчитель ритміки та керівника гуртка "Зернятко" Рівненського навчально-реабілітаційного центру "Особлива дитина".

20. Атталія Гаврюшенко. Засновник і незмінний керівник народного молодіжного театру Рівненського міського Палацу культури.

21. Симфонічний оркестр "Brevis" міського будинку культури, художній керівник Геннадій Фіськов.


РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ НА ПОРТАЛІ


Список всіх учасників:

Крук Сергій (Гулліт). Кращий супер-фан спорту м. Рівного, найзапекліший вболівальник.

Федорчук Оксана. Переможець телепроекту БУМ в складі команди «Рівне-Чарівне».

Климець Дмитро. Переможець телепроекту БУМ в складі команди «Рівне-Чарівне». За результатами sms-голосування став героєм "Битви українських міст".

Крупеня Іванна. Посіла ІІ місце на чемпіонаті Європи з боксу серед жінок. Чемпіонка України з боксу

Команда ГК «Рівне»-ДЮСШ № 4 - «Слов’яночка». Брала участь у Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2009-2010 років та виборола ІІІ місце

Омельчук Олег Петрович. Переможець етапу Кубку Світу зі стрільби кульової . Переможець та рекордсмен Чемпіонату України.

Команда НВК «Гармонія». Переможець міських змагань з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів 2010 року»

Наталя Ніколайчик, МСУМК, Олександр Помінов, МСУМК. Бронзові призери Чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору в складі збірної команди України.

Пономарьов Олександр. Вихованець авіамодельного гуртка, підліткового клубу "Омега".  У м. Луганськ Олександр Пономарьов став чемпіоном у відбіркових змаганнях на "Кубок Донбасу" та Чемпіоном України з авіамодельного спорту по вільнолітаючим моделям в категорії F-1-Р.

Команда БК «Сузір’я-НУВГП». У ІХХ Чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд Вища ліга посіла ІІІ місце.

Андрій Палій, Ілона Туленіна, Оксана Ярошик, Андрій Дем’янюк. Переможці першого міського турніру з шахів серед школярів «Шахова корона»

Артемчук Петро. Учень ПМЛ „Елітар”, переможець ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики та математики, І-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнського конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів, Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel Isef.
Барановський Вадим. Учень Рівненського економіко – правового ліцею, переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, V Всеукраїнського турніру юних економістів.

Боярчук Христина. Солістка Зразкового ансамблю східного танцю „Орхідея” ПДМ; переможниця та призерка Міжнародних змагань Української Федерації Сучасного Танцю, І та ІІ Чемпіонатів світу з шоу belly dance, відкритих класів соло belly dance.

Варварук Сергій. Учень школи „Центр Надії”, вихованець ДЮСШ № 3, Майстер спорту України, чемпіон України з плавання на 400 м серед юнаків, чемпіон зимового Чемпіонату України з плавання серед юнацьких команд ДЮСШ, переможець та призер першостей, чемпіонатів та Кубків України з плавання.

Віднічук Іван Стефанович. Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №28. Іван Стефанович керує колективом школи 17 років, з дня її створення. Дбаючи про особистісний розвиток дитини, про те, щоб кожен школяр зумів пізнати себе створив при школі виховні центри: дискусійний клуб „Дебати”, літературну та художню студії, студію „Вінок українського дизайну”, фольклорний гурт „Ранкова роса”, команду КВК, яка є щорічним призером і в області і в Україні. Гордістю школи є баскетбольний клуб „Сузір’я”- неодноразовий чемпіон України серед юніорів.
1 червня 2010 року школа оголошена номінантом міського свята „Рівненські таланти” як „ Найуспішніший навчальний заклад” за результатами участі у Всеукраїнських конкурсах і змаганнях.

Лисяк Ірина. Учениця НВК № 2 „школа – ліцей”; неодноразова переможниця та призерка ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, міжнародних та всеукраїнських конкурсів хорового мистецтва „Весняні дзвіночки”, „Артемівські зорі”, „Духовні джерела”.

Панасюк Тетяна Григорівна. Завідувачка ДНЗ №45. Працює в освіті м. Рівного з 1974 року. Дитячий садок № 45 – особливий світ, де створено всі умови для повноцінного розвитку дітей. Це найрейтінговий заклад серед батьків. Досвід роботи закладу у 2010 році був представлений до друку в книзі „Поступи освіти Кроки ХХІ століття”.

Сидорук Тетяна. Учениця Рівненського економіко – правового ліцею; переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, V Всеукраїнського турніру юних економістів.

Сокол Тетяна Костянтинівна. Вчитель географії гуманітарної гімназії з 1993 року. Сокіл Т. К. лауреат міського конкурсу „Вчитель року-1999”, двічі переможець І,ІІ , двічі фіналіст ІІІ турів конкурсу „Учитель року -2006” та „Учитель року -2010 ”. Досягнення вчителя – її вихованці. За останні 5 років вона підготувала 24 призери ІІ етапу, 13- ІІІ та 5 – ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Стипендіат міського голови.

Сторожук Наталя Геннадіївна. Завідувач відділу Палацу дітей та молоді. Керівник школи сучасної хореографії, яка єдина в Україні має авторську модель надання допрофесійної підготовки в системі профільного навчання. Наталія Геннадіївна автор ряду статей з методики викладання окремих предметів сучасної хореографії фахових видань України. Учні школи сучасної хореографії були неодноразовими фіналістами телевізійного конкурсу „Ранкова зірка”, лауреатами міжнародного конкурсу сучасної хореографії, дипломантами Всеукраїнського фестивалю „Країна степу”, дипломантами ІХ Міжнародного дитячого кінофестивалю „Артек”, дипломантами Міжнародного злету танцювальних колективів „Жуверда” (м. Клайпеда, Литва ), учасниками відбіркових турів Євробачення та „Нова хвиля ” (Юрмала), а також дали ряд сольних концертів в Клайпеді, Управління освіти Москві, Кракові.

Турчин Анастасія. Вихованка Школи східних єдиноборств ПДМ, переможниця всеукраїнських та міжнародних змагань з дзюдо: чемпіонату України (3 місце), V літніх юнацьких ігор України (2 місце), відбіркового Міжнародного турніру на Чемпіонат Європи серед молоді.

Чапліна Ганна Петрівна. Вчитель ритміки та керівника гуртка „Зернятко” Рівненського навчально-реабілітаційного центру „Особлива дитина”. Ганна Петрівна працює в закладі 13 років. Грамотний педагог, який на високому рівні володіє ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу з дітьми з затримкою психо-мовного розвитку та легкою розумовою відсталістю різних вікових груп. Досвід її роботи опубліковано у Всеукраїнському журналі «Здоров’я і фізична культура”. За окремо складеною програмою веде музичну студію „Зернятко”. Вихованці гуртка постійно приймають участь у міських благодійних проектах: „Ангел з одним крилом”, „Зірки запалюють серця”, „Подаруй усмішку дитині”, „Шевченківські дні”, „Розвивайся , звеселяйся, моя рідна мово. ” 


Марченко Валерій Віталійович. Директор дитячої музичної школи № 2 м. Рівне, член національної спілки театральних діячів України, член національної всеукраїнської музичної спілки. У 2010 році видавництвом «Бізнес поліграф» м. Київ випущена книга дитячих пісень «Бурштинові нотки» композитора Валерія Марченка, яка була представлена на 55 міжнародному книжковому ярмарку в м. Варшава (Польща).

Максим Опанащук. Лауреат І місця Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української естрадної пісні «Партія вокалу» (Київ - 2010), дипломант Х Всепольського фестивалю дитячої пісенної творчості у Сопотні.

Рябунець Орися Іванівна. Завідуюча канцелярією Рівненської державної дитячої художньої школи, « Заслужений майстер народної творчості України» Постійний учасник : Міжнародних фестивалів українського фольклору „Берегиня”, Міжнародного свята літератури та мистецтва „Лесині джерела”, Міжнародних фестивалів дитячого фольклору „Котилася торба», творчих звітів майстрів мистецтв і художніх колективів Рівненщини
Персональна виставка в Центральному етнографічному музеї в м. Варшаві (Польща) у 2009р.  Лауреат обласної премії імені Ганни Леончук, стипендіат Голови Рівненської ОДА. Майстриня багато і плідно працює над вивченням і збереженням народних традицій поліської вишивки, володіє біля 90 видами технік і передає свої знання і майстерність молодим вишивальницям Рівненщини.

Гаврюшенко Атталія Матвіївна. Засновник і незмінний керівник народного молодіжного театру Рівненського міського Палацу культури.  Завдяки Атталії Матвіївні, талановитому керівнику, режисеру-постановнику цього театру, театр був неодноразово відзачений високими нагородам. В 2005 році А. Гаврюшенко нагороджена почесною відзнакою "За заслуги перед містом". У 2008 році Атталія гаврюшенко отримала відзнаку "за кращу режесуру" вистави ДЖ. Псафаса "Потрібен брехун". 2009 рік - переможець загальноміського конкурсу "Жінка року".  

Вокально – інструментальне тріо „Срібна терція”. Створений у 1995 році. Організатором і незмінним керівником колективу є відомий композитор і аранжувальник, заслужений працівник культури України Борис Ізраїлович Забута. Крім нього до складу тріо входять Тетяна Бенедюк ( бандура, вокал ), Людмила Дьомушкіна ( скрипка, вокал ). За 15 років „Срібна терція” підготовила десятки різноманітних програм, організувала сотні концертів для мешканців Рівного. „Срібна терція” відома в Україні і за її межами. ЇЇ концерти відбувались на центральних майданчиках м. Києва, а саме в Палаці культури „Україна”, національному театрі опери і балету, на інших столичних сценах.

Олександр Харват. Член Національної Спілки фотохудожників України,  Національної Спілки журналістів України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва (EFIAP), посол Миру. Учасник та дипломант понад 150 національних і міжнародних фотовиставок в різних країнах світу. Автор та видавець альбомів «Кременець – ворота раю», «Фотовернісаж на Покрову, 2006, 2007, 2008, 2009», «Народні джерела», «Рівне. На межі тисячоліть», «Я люблю своє місто», «Рівненський край», «Культурна спадщина Рівненського краю», «В обіймах наготи». Учасник 28 Конгресу FIAP у Китаї (2006), 3 Європейського ФотоФестивалю у Словаччині в (2007), 5, 6, 7 Інтеркемпу у Чехії, 29 Конгресу FIAP у Словаччині (2008), фотопленеру «Схід - Захід» у Польщі (2010), Засновник та керівник народно-аматорської студії „Простір фото” Рівненського міського Будинку культури (IL FIAP 2032).  

Народний аматорський хор „Верес”. Створений у 1960 році. Учасники хору – робітники, службовці, приватні підприємці і інші особи. У 1964 році хору присвоєно почесне звання „народний аматорський колектив”. Керівником хору від 1968 року і по нині є заслужений працівник культури України, Петро Антонович Невірковець. Хор „Верес” під керівництвом його диригента за 50 – річну історію був учасником і переможцем Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів у Києві, Тернополі, Полтаві, Росії, Білорусі, Польщі, Вірменії, Словаччині, Болгарії. Колектив нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, переможець міського рейтингу популярності „Гордість міста” в номінації „Кращий хоровий колектив”. У 2010 році народний аматорський хор „Верес” відзначив своє 50 – річчя творчої діяльності. В його діючому репертуарі до сотні народних пісень, творів відомих українських авторів.

Галина Цьомик. Заслужена артистка України. З 1983 року працює в Рівненському театрі. Зіграла понад 100 ролей. Найбільш значимі : Соня – “ Дядя Ваня ” А. Чехова ,Софія – “ Безталанна ” І. Карпенка-Карого ,Джіл – “ Нечесна гра ” Д. Голсуорсі ,Цейтл – “ Тев`є ” Г. Горіна , Долорес – “ Камінний господар ” Л. Українки ,Анна – “ Украдене щастя ” І. Франка ,Гальшка – “ Гальшка Острозька ” О. Огоновського ,Інна – “ Закон ” В. Винниченка та інші. Створила образ княгині Рівненської – Марії Несвицької. Ініціатор та учасниця відкриття малої сцени театру. Нагороджена орденом княгині Ольги третього ступеня (2010 рік)

Анастасія Проскурко. Модель школи моделей ARTmodels. Червень, 2010 рік – володарка Гран-прі у віковій категорії 12-14 років, переможниця V Ювілейного фестивалю-конкурсу «Міні світ краси України-2010» (м. Чернівці).

Анна Бікус. Модель школи моделей ARTmodels, володарка титулу «Перлина Рівного-2008», обличчя авторського салону весільної та вечірньої моди Dolloris.
Червень, 2009 рік – ініціатор та співорганізатор благодійної акції для дітей-сиріт «Мрія у серці».
Грудень, 2009 рік – учасниця ХІ Національного конкурсу краси «Міс Україна-Захід-2009» (м. Чернівці).
Травень, 2010 рік – переможниця Всеукраїнського конкурсу краси на Донеччині «Королева Донбасу-2010».
Травень, 2010 рік – фото Анни Бікус прикрашає обкладинку Всеукраїнського журналу про моду, красу та стиль «Маленький Париж» (м. Кіровоград).

Володимир Маковський. Модель школи моделей ARTmodels. Травень, 2010 рік – переможець Всеукраїнського конкурсу краси на Донеччині «Містер Донбасу-2010».
Травень, 2010 рік – фото Володимира Маковського прикрашає обкладинку Всеукраїнського журналу про моду, красу та стиль «Маленький Париж» (м. Кіровоград).

Олександр Майструк. Член Народного фотографічного клубу «Час» (м. Рівне) та Національної Спілки Фотохудожників України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва (AF|IP).
Отримав почесну відзнаку в Міжнародному фотосалоні у м. Москва, присвяченому проблемам людей з особливими потребами. Брав участь у понад 35-ти Національних і Міжнародних фотоконкурсах та виставках у Росії, Польщі, Румунії, Угорщині, Бразилії. Автор фотовиставок: «Погляд з вікна», 2001р. ; «Обличчя», 2002р. ; «Погляд з вікна - 2», 2003р. ; «Життя», 2005р. ; «Фотороздуми», 2010р.
Людина, яка власним прикладом вчить наполегливості, мудрості та любові до життя.

Софія Чокан. Випускниця школи моделей ARTmodels, юний рівненський модельєр-дизайнер.
Травень, 2010 рік – переможниця Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів у номінації «Комфорт і зручність» категорії pret-a-porter.


Олександр Нестерук. Меценат Рівного в галузі фізичної кульутри та спорту. Два роки поспіль меценат турніру з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів» серед учнів 4-5 класів, переможець загальноміського рейтингу популярності «Гордість міста» в 2009 році в номінації «Краща благодійна акція». Власним коштом збудував дитячі та спортивні майданчики в мікрорайоні Ювілейний м. Рівного. Сьогодні ведеться будівництво міні-стадіону для гри в футбол та баскетбол, на якому будуть розміщені і силові тренажери. Меценат пізнавально-документального фільму, присвяченого 10 річниці розвитку кікбоксингу у м. Рівне «Від азів до вершин».

Віталій Салімон. Відомий рівненський рок-музикант керівник рок-гурту «Salimon Band». Музикант-віртуоз, який здатен не просто досконало відтворювати відомі хіти. Він і сам пише музику, є учасником численних музичних рок-фестивалів. Його називають самородком – кращим гітаристом Рівного.

Симфонічний оркестр «Brevis», художній керівник Геннадій Фіськов. Симфонічний оркестр «Brevis» міського будинку культури, художній керівник Геннадій Фіськов. Під час цьогорічного Дня молоді музикантам вдалося майстерно поєднати класику та рок-музику завдяки неординарній програмі “Музика сердець: рок-легенди” . Шоу захопило присутніх на Майдані – це була справжня музична феєрія, здатна гідно представляти наше місто не лише на майданах і музичних залах Рівного, а й за його межами.

Алла Ліхачова. Інформаційний редактор радіо Трек, ведуча численних міських концертів та свят. Цього року отримала відзнаку міської влади як кращий радіо-журналіст за результатами опитування працівників бюджетної сфери.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ НА ПОРТАЛІ
Переглядів: 38309
Коментарі

Коментування деактивовано.

Кира (Гість) | 25.07.2010, 23:13:46

Оце список? Спортсмени, моделі і все? Бідненько!

Костопільчанин (Гість) | 26.07.2010, 13:20:28

Шелевицький Андрій - зірка Костополя!

Максим Опанащук (Гість) | 28.07.2010, 10:19:23

супер

Влад (Гість) | 28.07.2010, 15:37:16

Іра Лисяк , ми за тебе !
ми тебе любимо.

Олеся (Гість) | 03.08.2010, 01:45:36

Хорощий конкурс-побільше б таких.Організатори-супер-молодці!

Влад (Гість) | 03.08.2010, 10:15:23

Повернувся з відрядження і взнав що проходить такий чудовий конкурс.Дуже задоволений що серед конкурсантів є чудова і прекрасна людина (наш герой і переможець Бума,який прославив Рівненщину на всю Україну)Дмитро Климець.За Діму будемо голосувати всією нашою командою!А взагалі хочу подякувати організаторам конкурсу за такий чудовий проект.

Альона (Гість) | 10.08.2010, 19:50:39

Дякую за супер проект.

Олег, Денис,Микола,Юля,Катя,Оля,Марія... (Гість) | 11.08.2010, 11:44:26

Хочемо подякувати організаторам проекту за те що дали можливість кожному жителю міста висловити свою думку і віддати голос за того кого хто рахує гідним мати титул -зірка Рівного в цьому році. Ми особисто голосували за Дмитра Климця і знали що його підтримає велика кількість жителів Рівного(Дімка,пригадай як на день молоді під час привітання тебе як переможця БУМУ на площі піднявся у всіх настрій під гучні слова РІВНЕ_ЧАРІВНЕ.)Наша вся команда дуже задоволена що за тебе віддали голоси так багато рівнян,а це означає що тебе Діма у Рівному поважають,цінують і люблять.

Микола Іванович (Гість) | 13.08.2010, 18:52:29

Молодці організатори конкурсу.У списку є і знайомі імена і нові.І голосування проходило чесно,бо голосували хто за кого хотів.

Друзі (Гість) | 14.08.2010, 11:13:40

Діма,ми дуже задоволені що тебе підтримали так багато жителів нашого міста.Ми щиро сподівалися на підтримку рівнян і наші мрії збулися.(Рівняни справедливо оцінили твій внесок і славу для міста і тому так підтримали тебе.)А ми Дімка підтримували тебе і надалі будемо тебе підтримувати і надалі вболіватимемо за твої перемоги.До нових вершин тобі,успіхів в усьому і здійснення мрій!

Катя (Гість) | 15.08.2010, 15:06:05

Організаторам конкурсу УРА !Ви молодці,зробили такий хороший проект і все було справедливо.

Д.Климець (Гість) | 05.09.2010, 11:08:32

Величезне ДЯКУЮ всім за підтримку !!!

.... (Гість) | 26.09.2010, 21:17:09

Софія Чокан форевер!!!

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:56:36

Іра ти молдодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:56:38

Іра ти молдодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:56:40

Іра ти молдодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:56:41

Іра ти молдодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:56:42

Іра ти молдодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:59:21

Лисяк Іра ти молодець

Оксана (Гість) | 08.11.2010, 16:59:22

Лисяк Іра ти молодець

максим опанащук (Гість) | 01.01.2011, 22:51:31

золотий голос

ОЛЕКСАНДЕР 777 (Гість) | 29.01.2011, 20:22:36

ІВАНКА МОЛОДЧИНКА! ТИ НАЙКРАЩА)))
ВИГЛЯДИШ СУПЕР))) ТИ ЗІРКА)
МИ ВСІ З ТОБОЮ) ВІРИМ В ТЕБЕ)
ЗАВЖДИ РОЗРАХОВУЙ НА НАШУ ПІДТРИМКУ

ТКАЧУК ОЛЕКСАНДР 777 (Гість) | 29.01.2011, 20:25:51

ІВАНКА МОЛОДЧИНКА! ТИ СУПЕР. НАЙКРАЩА. ВИГЛЯДИШ НА ВСІ 100. ТИ ЗІРКА.
ВІРЮ В ТВОЇ УСПІХИ. ЗАВЖДИ БУДУ ТЕБЕ ПІДТРИМУВАТИ