Ми у Facebook
05.01.2004, 20:57

Лід ще ненадійний

Як запобігти загибелі людей на водних об’єктах області — радилися на оперативному засіданні обласної постійної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася у другий день нового року.
На засіданні комісії зазначалося, що трагічна статистика кінця минулого року та початку нового року поповнилася кількома подіями, що трапилися на водних об’єктах нашої держави та області. Так, у Черкаській області через порушення правил поведінки на водоймах провалилися під лід та загинули одразу кілька чоловік. А 31 грудня в селі Дроздинь Рокитнівського району провалився під лід та загинув учень місцевої ЗОШ Василь О., 1995 року народження.
Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації попереджає про нестабільність погодних умов, що призводить до послаблення льодового покриву та виникнення трагічних випадків на воді. Відтак, слід пам’ятати про основні правила поведінки на водоймах у зимовий період.
Отже, міцним льодом вважається той, товщина якого — не менше 12 см, а відтінок льоду синюватий або зеленуватий. Міцність льоду перевіряється ударом важким предметом. Якщо після першого удару він пробивається і з’являється вода, то вихід на лід забороняється. Суворо забороняється кататися на льоду дітям без нагляду та виходити на лід з настанням сутінок. Кожен рибалка повинен мати із собою рятувальний лінь довжиною 15-20 метрів з петлею на одному кінці та вантажем вагою 400-500 грамів на другому. Не ризикуйте, лід ще ненадійний!





На правах реклами