Ми у Facebook
31.07.2008, 15:04

250 тисяч – на день народження

За рахунок перевиконання міського бюджету Рівного депутати передбачили виділити 250 тисяч гривень на заходи з відзначення 725-річчя першої письмової згадки про Рівне та Дня міста. Відповідне рішення ухвалили на минулому сесійному засіданні Рівнеради.
Усього на підготовку та відзначення дня народження міста планувалося витратити 450 тисяч гривень. Кошти будуть використані на благоустрій, організацію та проведення загальноміських заходів до Дня міста, прийому делегацій, виготовлення сувенірної продукції, оплата виступу Національного ансамблю пісні і танцю України імені Г.Верьовки тощо.
Крім того, до Дня міста в Рівному випустять двотомний подарунковий фотоальбом “Рівне — на межі тисячоліть”. Депутати передбачили 140 тисяч на друк тисячі примірників фотоальбому. Кошти виділять із умовою про закріплення за міською радою права його перевидавати у разі потреби.





На правах реклами