17.04.2012, 12:48

"Підкамінь-2012" відбудеться 8-12 серпня [+Відео]

Етнофестиваль «Підкамінь-2012» планується з 8 до 12 серпня. Дійство триватиме 5 днів. «Євро-2012» і тут вніс свої корективи.
Один із головних організаторів «Підкаменя» Олександр Ганущин каже:

- Ми хочемо нарешті реалізувати свою давню мрію і зробити наш фестиваль майданчиком, де б могли себе показати ще не надто «розкручені» гурти. Для цього буде виділено окрему сцену, яка, сподіваємось, працюватиме вже від середи, 9 серпня. Тому, шановні виконавці, якщо ви вважаєте, що ваш стиль можна поєднати з форматом етнофестивалю, – виходьте на контакт! Незмінний арт-директор «Підкаменя» Павло Войціховський чекає на ваші дзвінки та електронні повідомлення.

Рівняни на фестивалі "Підкамінь" спробували "Еліксир молодості"

Водночас, як і щороку, на цьогорічному етнофестивалі виступатимуть відомі в Україні і за її межами гурти з якими поки що ведуться перемовини.

Організатори також планують ще більше розширити спектр заходів, видовищ і атракціонів на фестивальному полі.

- Ми працюємо для того, щоб наш фестиваль став незабутнім для представників найрізноманітніших верств учасників, – каже інший співзасновник «Підкаменя» Ігор Криськів. – Хочемо зробити так, щоб справді тут було цікаво і шанувальнику сучасної музики, і поціновувачу народного мистецтва, і представнику клубу історичної реконструкції, і книголюбу, і двохрічному малюкові, і вісімдесятилітньому пенсіонерові. На фестивалі відбуватимуться найрізноманітніші спортивні дійства, заходи служб для дітей та молоді тощо. Ну, і звичайно ж, сподіваємось, що, як і кожного року, на «Підкамені-2012» своє важливе місце займе і релігійна складова.«То ж, якщо ти молодий та активний і плануєш літо, плануй поїздку у сповитий легендами Підкамінь!», – наголошують організатори.
Щасливе Рівне