15.11.2012, 08:56

Віталій ЧУГУННІКОВ: "УДАР має стати центром об’єднання опозиції"

Ось і добігли свого завершення виборчі перегони в Україні. Про враження від цих перегонів розповів єдиний депутат-списочник, голова Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР" Віталій Чугунніков:
— Перш за все хотів би подякувати усім мешканцям області за ту підтримку, яку вони висловили нашій політсилі. Завдяки цій позиції партія УДАР посіла впевнене друге місце в області та стала одним із передових гравців на політичній мапі не лише області, але й України в цілому. Разом з цим ми чудово розуміємо, що така підтримка накладає на нас і додаткову відповідальність перед виборцями. Адже дуже важливо, щоб ми не розчарували мільйонів людей, які на сьогодні нас підтримують. Саме тому вже зараз партія УДАР виступила з готовністю стати об’єднавчим центром в новому парламенті навколо якого зможуть гуртуватися інші опозиційні сили. Так само і в області. Незабаром ви стане свідками цілої низки консолідуючих процесів ініціатором яких виступить наша політсила.

Окремо хотів би торкнутися перемоги мажоритарників. Наша партія з самого початку говорила про недолугість введення змішаної системи виборів, і події під стінами ЦВК це підтвердили. Однак нам приємно констатувати, що в тих округах області де ми зняли представників нашої партії на користь єдиного кандидата від опозиції, і які не опустилися до рівня поливання брудом колег по опозиції, вони перемогли представника влади. Але на жаль, були і інші. Для яких перемога на виборах була самоціллю. Вони використовуючи бренд об’єднаної опозиції, пішли шляхом брудних технологій та чорного піару. Для таких "переможців" я хотів би побажати не зрадити виборців та реалізувати всі ті обіцянки, які вони давали на виборах.

На завершення хотів би додати, що ці вибори чітко продемонстрували — мешканці нашої країни чекають змін. І наше завдання, як політиків нової генерації запровадити ці зміни. Як би складно не було ми маємо об’єднатися у стінах парламенту та зробити все від нас залежне, щоб Україна стала справді європейською країною, а Рівненщина — її перлиною…
Щасливе Рівне