На здешевлення вартості житла Рівненщина одержить 5 мільйонів гривень
Торік жителі області одержали 2 мільйони 300 тисяч гривень фінансової безповоротної допомоги, зауважив Володимир Новак. Зокрема, за ці гроші для 20 сімей на третину здешевили придбання осель. Крім вирішення житлових проблем краян, цей держпроект дозволяє пожвавити будівельну та суміжні галузі Рівненщини, підсумував заступник голови облдержадміністрації.

На Дубенщині зафіксовано спробу вербування неповнолітньої через Telegram

Дубенська районна державна адміністрація повідомила про випадок спроби вербування неповнолітньої особи через месенджер Telegram.
переглядів: 218
Велопробіг пам’яті Захисників пройде через Рівненщину

Щорічний велопробіг ветеранів війни «Шануємо пам’ять Захисників та Захисниць України», відбуватиметься з 15 по 23 травня.
переглядів: 199
У Рівному 14 травня не працюватимуть світлофори на важливих перехрестях

У середу, 14 травня, у Рівному відбудеться підключення нових світлофорів на перехресті вулиць Київська – Буковинська.
переглядів: 205
Рецепт ідеального бісквіта: секрети легкого й пухкого тіста

Бісквіт — основа безлічі десертів. Але приготувати його так, щоб він був ніжним, повітряним і не осідав після випікання — справжнє мистецтво.
переглядів: 764
Держава виплачує допомогу замість пенсії: що робити, якщо вам 65 і не вистачає стажу

Для оформлення допомоги необхідно звернутися до органу соціального захисту за місцем свого перебування.
переглядів: 293