09.03.2013, 17:18

"Рівняни читають": тренер Школи публічного виступу дізнається, чи "Подсознание может все"

Продовжуємо вивчати літературні вподобання мешканців нашого міста.
Ксенія Рубаха, студентка РДГУ, тренер Школи публічного виступу:

- Що Ви зараз читаєте?
- Зараз читаю Джон Кехо "Подсознание может все". Дуже цікава книга про саморозвиток. Хочу сказати що це саме та книга яка може підтримати в важку хвилину і допоможе повернути життя в правильне русло. Книга побудована на прикладах звичайних людей які досягали своїх цілей вірою в успіх та силою підсвідомості.

- Що плануєте читати?
- Планую прочитати Джона Грея "Мужчины с Марса, женщины с Венеры". Подруга порадила прочитати. Каже там просто і ясно описано чому ми такі різні (з психологічної точки зору).

- Як Ви здійснюєте вибір книг, які читаєте?
- Читаю тільки ті книги які можуть допомогти в житті, які вчать чомусь. Люблю психологічну літературу. При виборі книг спираюсь на рекомендації знайомих. Люблю перед читанням передивитись в інтернеті відгуки читачів або скорочені резюме. Якщо зацікавить - одразу приступаю до читання.

P. S. Стараюсь прочитати книгу за 1 день не зважаючи на кількість сторінок. Не можу відкладати на наступний день. Читаю до ранку, якщо не можу відірватись:)

А що читаєте ви?

Книжковий блог OGO.ua

P.S. Хочете поділитися з нами своєю любов'ю до книг? Надсилайте три коротенькі відповіді на запитання: "Що Ви зараз читаєте? Що плануєте читати? Як Ви обираєте, що саме читати?", своє фото та інфо про себе на info@ogo.ua, uliana.tet@gmail.com. Або ж пишіть у соцмережах: http://vk.com/ogo_ua та http://www.facebook.com/OGO.ua

"Рівняни читають": матуся невгамовної малючки хоче вивчити тайм-менеджмент
"Рівняни читають": директор піар-агенції перераховує "365 коротких історій для душі" Ферреро
"Рівняни читають": студентка хоче перечитати всього Ошо
"Рівняни читають": філолог Людмила планує взятися за «Щоденник» Паланіка
"Рівняни читають": телеведуча вважає екранізацію твору "Знедолені" провалом
Щасливе Рівне