09.03.2013, 10:22

Тетяна КРАВЧУК: "Творити свято – це моє покликання"

Вона дуже яскрава, любить веселощі та посмішки. Її мета зробити так, щоб люди відпочивали та посміхалися. Тетяна Кравчук – визнана ведуча не тільки всієї Рівненської області, але і далеко за її межами. Як саме Тетяна Кравчук досягла таких творчих висот, далі в інтерв’ю.
– Пані Тетяно, розкажіть, як так вийшло, що Ви обрали професію ведучої та організатора свят?
– Так склалось, що не я вибирала справу, а вона сама мене обрала. Організацією свят займаюсь усе життя, хоча за першою освітою є програмістом. Спочатку організаторські здібності проявились під час навчання, потім, коли вже працювала на Рівненському радіозаводі, друзі запросили допомогти організувати весілля для дітей, що стало доленосним запрошенням. Будучи гостею, організувала кілька конкурсів. Всім сподобалось, тоді і закралась думка стати ведучою.

– А зараз не шкодуєте про обраний Вами фах? Адже відомо, що організація свята займає немало часу?
– Не шкодую ні секунди. Улюблена справа приносить задоволення, так і у мене – я отримую насолоду від того, чим займаюсь. Хоча, окрім цієї спеціальності, я ще є керівником команди КВН "Хто там?", членом "Клубу успішних людей" та співорганізатором фестивалю ковалів "Металеве серце України". Тим паче, я працюю не одна, у мене є помічники, які мені допомагають і паралельно навчаються веселій справі.

– А як рідні реагують на Ваш такий активний спосіб життя? Не ображаються, що Ви присвячуєте їм мало часу та уваги?
– Спочатку їм довелося змиритися з незвичним ритмом життя, а тепер вони мені навіть допомагають. Зараз мене вдома чекають лише дві мої кицьки, всі інші роз’їхались по різних країнах вчитися та працювати. Але ми зовсім не відчуваємо роз’єднання, дякуючи SKYPE зв'язку.

– Якщо ми доторкнулися до сімейної теми, то розкажіть, будь ласка, про Ваші сімейні традиції.
– У нас існує одне цікаве правило, якого строго дотримується кожен член сім’ї. Воно є простим: іменинник, тільки у свій день народження, оголошує всім, як він планує провести цей день, а всі інші сприяють тому, щоб сталося все, що задумано. Тому дні народження у нас проходять на "ура".

– Думаю, багатьом молодятам ще буде цікаво дізнатись Вашої думки на рахунок моди на сучасні весілля?
– Як показує практика, не слід молодятам "гнатися" за рекомендаціями модних журналів та телепрограм – вибирайте ті, які знаходять відгук у ваших серцях. Найкращий варіант весілля – це те, яке Ви сплануєте та обдумаєте самі, використовуючи досвід професіоналів. Звичайно, можна організувати стилізоване весілля або замовити лише весільний обід. Тут головне, щоб все було легко та без зайвої метушні.

Як висновок, скажемо лише одне: якщо людина талановита – вона талановита у всьому. Цей вислів можна сміливо присвятити Тетяні Кравчук. Вона дарує людям свято, а це є справжнім талантом, яким володіє не кожний.