10.03.2013, 16:30

Галина КУЛЬЧИНСЬКА: Така одна

Заступник міського голови Рівного, депутат облради
"Вона — на своєму місці: і в міській владі, і в рейтингу найуспішніших. Хотілося б написати: "і в парламенті не загубилася б" — але ж треба щось і на наступний рейтинг залишити..." Так закінчувалась розповідь про Галину Кульчинську в святковому номері "ОГО" рік тому. Передбачення не справдилось: до Верховної Ради Галина Григорівна не балотувалась. Хоча в автора цих рядків, приміром, сумнівів немає: якби "Батьківщина" разом із колегами по опозиції зробила ставку саме на неї — сьогодні ми б видивлялись у теленовинах, як там наша пані Галина бере участь у блокуванні трибуни...

Утім, і без депутатства у Верховній Раді Галина Кульчинська продовжує залишатись на передовій місцевого інформаційного простору. В цьому їй допомагає незмінна креативність у створенні проектів і постійний потяг до встановлення рекордів, усе нових і нових.

Останній іміджевий здобуток пані Галини — встановлення на майдані Незалежності у Рівному найвищої літери, яка будь-коли з'являлась в Україні. Літера "Ї", зроблена з дерева і обтягнута тканиною з вишитим орнаментом, сягнула заввишки 3 м 60 см, а разом із постаментом — понад 4 метри! Букву "Ї", як пояснила Галина Кульчинська, обрали тому, що вона не використовується в жодній іншій мові, та й у слові "Україна" вона присутня.

Галина Григорівна зі своїми рекордами та іміджевими проектами — сама, як та літера "Ї", — одна така. Емоційна і часом імпульсивна, але творча і природна у своєму незмінному прагненні зробити щось нове, особливе. "Навколо нас повно ідей. Тільки треба хотіти над ними працювати", — пояснює Галина Кульчинська. І знову успішно посідає одну з головних сходинок у нашому рейтингу найуспішніших жінок Рівненщини!
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна
Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ