18.11.2013, 12:44

На Рівненщині понад 2,7 тисячі працедавців нараховували зарплату нижче мінімуму

Завдяки спільним зусиллям територіальних органів Міндоходів, виконавчої влади, правоохоронних органів середньомісячний розмір заробітної плати в області має стійку тенденцію до росту, а сума заборгованості перед працівниками - до скорочення.

За 10 місяців цього року у районних адміністраціях та податкових інспекціях Рівненщини заслухано 2735 керівників підприємств та організацій з питань недотримання розміру заробітної плати. З них 2,5 тисячі підвищили рівень оплати праці та перерахували до бюджету 929,3 тис. грн податку на доходи з фізичних осіб, повідомили у ГУ Міндоходів у Рівненській області.

133 рівненських суб’єкти підприємництва погасили заборгованість своїм працівникам

Також заслуховувалися близько 700 керівників, які мали заборгованість із заробітної плати. 612 з них виплатили борг працівникам і до бюджету надійшло 1,5 млн.грн. податку.

ТОП-5 банків, яким найбільше довіряють українці

По 193 підприємствах, які мають заборгованість із заробітної плати та по 532 підприємствах, що порушують вимоги законодавства стосовно її розміру, проінформовано органи прокуратури.

Довідково:
Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій Рівненщини (за даними статуправління) за 9 місяців цього року склала 2803 грн.
Щасливе Рівне