05.12.2013, 09:07

У Рівне з майстер-класом завітає столичний стиліст Ольга Бубликова

14 грудня у Рівне приїздить Ольга Бубликова – відомий столичний стиліст, візажист, персональний шопер. Ольга неодноразово співпрацювала як стиліст із проектами телеканалів ICTV, Новий канал, СТБ. У нашому місті Ольга Бубликова проведе ексклюзивний майстер-клас.Ольга Бубликова: «Дуже хочу провести у Рівному не один майстер-клас, а цілу серію. Адже навчити усьому лише за одне заняття – не реально. Мені ж хочеться, аби рівнянки, як і столичні дівчата, мали можливість вчитися бути красивими й стильними.

У серії своїх майстер-класів я розповім, як правильно подати себе, як добирати кольори в одязі та макіяжі, як підкреслити власні переваги й приховати недоліки. Поясню, як розумітися у сучасному різноманітті стилів, які аксесуари носити, щоби додати образу певного змісту!«Під час кожного свого майстер-класу, - розкриває секрети Ольга Бубликова, - я обираю кількох учасниць із зали, переодягаю їх і показую найкращі варіанти вбрання для них! Тож приходьте – буде дуже цікаво!»

14 грудня у конференц-залі готелю «Мир» для рівнянок Ольга Бубликова розкриє такі теми:А вже за кілька днів на OGO.ua чекайте інтерв’ю зі стилістом Ольгою Бубликовою!