16.01.2014, 07:53

Гороскоп на 16 січня: наближається Повня – будьте обачні!

Тримайте емоції під контролем, зайвий раз не ризикуйте. Для ділових, особистих та сімейних стосунків досить непростий час. Ймовірні певні фінансові й технічні проблеми.
Астрологічний прогноз: 16 січня 2014, четвер.

15/16 місячна доба. Місяць у знаку Рака/Лева (Повня).

З точки зору емоцій четвер непростий, адже наближається Повня. Можуть виникати якісь непорозуміння. Будьте обачні й утримайтесь від сміливих заяв та ризикованих кроків, не піддавайтесь на різні спокуси та дрібні провокації.

Що можна і чого не можна, коли Місяць уповні?

Перша половина дня багато в чому схожа на вчорашню середу. Перш ніж щось казати чи ображатися на ближніх, прислухайтесь до голосу розуму та почуття обов’язку.

Гороскоп на тиждень 13 - 19 січня

На роботі й у політиці краще демонструвати впевненість та спокій, не метушитися, діяти старими перевіреними методами. Тримайтесь подалі від начальства, розлючених жінок і нетверезих молодиків. Будьте уважні на дорозі.

У сім’ях можливі сварки, а закохані ніби й чекають, щоб образитись, влаштувати сцену ревнощів і навіть грюкнути дверима.

А от для реалізації сміливих мистецьких проектів день непоганий. Актори, дизайнери, фотохудожники та музиканти можуть і похуліганити – звісно, у творчому плані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Європейський гороскоп на січень 2014
Діловий гороскоп на січень 2014: робота, кар`єра, бізнес
Кому повезет в 2014 году? Прогноз астролога
Неблагоприятные и рискованные дни 2014 года
Щасливе Рівне