04.03.2014, 16:50

Рівненська область: 3-річна дитина заблукала у лісі

Фото не є прямою ілюстрацією

Про те, що в лісі біля села Моквин загубилася дитина, 3 березня повідомили костопільським рятувальникам.
Оцінивши ситуацію, визначивши район та напрямок пошуку, рятувальники пожежно-рятувальної частини №19 м.Костопіль організували пошукову групу, до складу якої залучили правоохоронців та працівників Костопільського лісництва. Усі негайно виїхали на місце події. Разом з тим до пошукових робіт також було залучено місцевих жителів села та працівників сільської ради.

Як з’ясувалося пізніше, родина трьохрічного хлопчика разом із друзями вирушили на відпочинок у лісовий масив поблизу села Моквин. Дорослі так активно проводили свій відпочинок, що й не помітили як хлопчик відлучився від гамірної компанії. Коли ж мати з батьком помітили, що дитини немає, одразу почали пошуки, але дитину не знайшли. Зрозумівши, що без сторонньої допомоги не обійтись, батько за телефоном «101» звернувся до служби порятунку ДСНС міста Костопіль.

Рівненська область: як не стати жертвою телефонного шахрая [+ПОРАДИ]

Прибувши на місце, рятувальники зустріли місцевих жителів, які прямували з лісу з 3-річним Ярославом та його батьками. Селяни знайшли дитину неподалік місця відпочинку батьків. Наляканий хлопчик стояв за деревом. Пересвідчившись, що медичної допомоги дитина не потребує, рятувальники відвезли малюка разом з батьками додому.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Щасливе Рівне